Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku praca

Leżajsk

Od ponad pół wieku jesteśmy dumnym uczestnikiem życia komunikacyjnego w Leżajsku i okolicach. Nasza historia sięga końca lat 50., kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność jako część PKS Jarosław, specjalizując się w przewozie towarów masowych. Z biegiem lat, nasza firma przeszła wiele zmian, w tym otwarcie Placówki Terenowej przy ul. 11 Listopada w 1962 roku oraz inaugurację dworca autobusowego siedem lat później.

W latach 70. nastąpiła zmiana szyldu na PKS Łańcut, a kolejne dekady przyniosły dalszy rozwój i modernizację. W 1998 roku przenieśliśmy naszą bazę na ul. Nad Stojadłem, a rok później, w 1999, narodziło się PPKS Leżajsk. Prawdziwym kamieniem milowym w naszej historii była transformacja w 2002 roku, kiedy to przyjęliśmy obecną formę i nazwę - Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Leżajsku.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Zajmujemy się przewozami pasażerskimi, co stanowi rdzeń naszej działalności. Dostarczamy nie tylko codzienne połączenia autobusowe, ale także oferujemy wynajem autobusów dla grup zorganizowanych. Ponadto, nasze usługi rozszerzają się o stację obsługi, okręgową stację kontroli pojazdów, serwis samochodowy oraz myjnię samochodową. Jesteśmy więc nie tylko przewoźnikiem, ale także wsparciem dla lokalnych kierowców i podróżnych.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do zapewnienia najwyższej jakości usług i zadowolenia naszych klientów. Nasze dziedzictwo i doświadczenie w branży komunikacyjnej pozwalają nam na ciągłe doskonalenie oferty i dostosowywanie jej do zmieniających się potrzeb naszych pasażerów.

W Przedsiębiorstwie Komunikacji Samochodowej w Leżajsku zawsze stawiamy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort podróżujących z nami osób. Jesteśmy integralną częścią społeczności, która nas otacza, i z dumą pełnimy rolę łącznika między ludźmi, miejscami i ważnymi wydarzeniami w ich życiu. Zapraszamy do podróżowania z nami i doświadczenia jakości usług, które świadczymy z pasją od wielu lat.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. w Leżajsku - oferty archiwalne

  • Mechanik / spawacz

    • Leżajsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Naprawy autobusów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia spawalnicze - spawanie elektrodowe i metodą MAG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Mechanik samochodów ciężarowych / mechanik autobusów

    • Leżajsk

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia spawalnicze

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Leżajsku