KRZYSZTOF KLOC K-2 POL  P.U.H.P.

Czy to Twoja firma?

KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P. praca

Tychy

Firma K-2 POL funkcjonuje w branży od 1996 roku, a jej siedziba mieści się w Tychach. Zajmujemy się wykonaniem instalacji elektrycznych, teletechnicznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych. Prace wykonujemy w nowobudowanych obiektach ale też już istniejących. Instalacje budujemy, montujemy urządzenia i uruchamiamy, prowadzimy też prace serwisowe. Aktualnie wykonujemy prace instalacji elektrycznych, na nowobudowanym osiedlu w Bytomiu.

KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P.

Siedziba główna

KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P. - oferty archiwalne

  • Elektryk

    KRZYSZTOF KLOC K-2 POL P.U.H.P.
    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 200-6 200 zł / mies.
    • Do naszego zespołu poszukujemy dwóch osób na stanowisko Elektryk.

      Zakres obowiązków

      • Wykonanie prac przygotowawczych pod instalacje zgodnie ze schematem,
      • Ułożenie instalacji zgodnie z ustaleniami,
      • Montaż armatury według schematu,
      • Połączenie przewodów w rozdzielni,
      • Wykonanie pomiarów parametrów instalacji.

      Wymagania

      • Świadomości, że praca to towar, który sprzedajesz,
      • Zaangażowania w wykonywane prace,
      • Odpowiedzialności za wykonane prace,
      • Wykonywania prac zgodnie z ustaleniami lub projektem,
      • Poszanowania miejsca pracy, materiałów i narzędzi,
      • Dbałości o porządek,
      • Doświadczenia w wykonywaniu prac przy instalacjach elektrycznych lub innych,
      • Pozytywnego nastawienia do życia.

      Oferujemy

      • Stabilną pracę,
      • Poznanie nowych technologii przy większości instalacji w budynkach,
      • Nabycie nowych umiejętności związanych z tworzeniem instalacji,
      • Nabycie wiedzy o pracy i ustawieniach urządzeń,
      • Praktykę,
      • Odwzajemnioną serdeczność.
      • Godziny pracy: 8:00-16:00 (możliwe nadgodziny).

Pracodawcy w Tychach