Czy to Twoja firma?

Urząd Gminy Potęgowo praca

Potęgowo

W sercu malowniczego regionu, niedaleko Słupska, leży nasza Gmina Potęgowo – miejsce, gdzie tradycja harmonijnie splata się z nowoczesnością. Jesteśmy dumni, że nasza gmina jest znana z innowacyjnych projektów, takich jak farma wiatrowa i biogazownia rolnicza, które nie tylko świadczą o naszym zaangażowaniu w odnawialne źródła energii, ale również dostarczają ciepło dla naszych gminnych i wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

Nasza gmina ma głęboko zakorzeniony charakter rolniczy, a równocześnie dynamicznie rozwijamy turystykę, co sprawia, że jesteśmy atrakcyjnym miejscem zarówno dla mieszkańców, jak i dla odwiedzających. Przywiązujemy wielką wagę do harmonijnego połączenia działalności rolniczej z szacunkiem dla natury i ekologii, co przyciąga inwestorów zagranicznych i sprzyja lokalnemu rozwojowi.

Jako Urząd Gminy Potęgowo, jesteśmy sercem społeczności, której służymy – naszym celem jest wspieranie i realizacja projektów, które przyczyniają się do dobrobytu naszych mieszkańców. Stawiamy na innowacje, które idą w parze z troską o środowisko, a nasza biogazownia rolnicza to przykład, jak można efektywnie wykorzystywać lokalne zasoby.

Zapraszamy do odwiedzenia Gminy Potęgowo, by doświadczyć naszej gościnności, odkryć piękno naszych krajobrazów i zobaczyć, jak innowacje wspierają tradycyjny rozwój. Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i dbałość o wspólnotę są fundamentem, na którym budujemy przyszłość naszej gminy.

Urząd Gminy Potęgowo najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa prawo i administracja państwowa logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Urząd Gminy Potęgowo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Urząd Gminy Potęgowo

Mapa Urząd Gminy Potęgowo

Siedziba główna

Urząd Gminy Potęgowo poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Urząd Gminy Potęgowo
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lębork
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Urząd Gminy Potęgowo - oferty archiwalne

  • Stanowisko ds. księgowości budżetowej i środków trwałych

    • Potęgowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      szczegóły na stronie bip.potegowo.pl , Urząd- Nabory; data rozpoczęcia pracy do uzgodnienia, wynagrodzenie powyżej 3500 zł brutto do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: szczegóły na stronie bip.potegowo.pl , Urząd- Nabory

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Potęgowie