Czy to Twoja firma?

OUTWORK SYSTEMS Sp.z.o.o praca

Polkowice
OUTWORK SYSTEMS Sp.z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy OUTWORK SYSTEMS Sp.z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca OUTWORK SYSTEMS Sp.z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca OUTWORK SYSTEMS Sp.z.o.o - oferty archiwalne

  • Czynności pomocnicze na produkcji i w magazynie, obsługa maszyn, montaż, pakowanie, sortowanie

    OUTWORK SYSTEMS Sp.z.o.o
    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Czynności pomocnicze na produkcji w magazynie obsługa maszyn, montaż, pakowanie sortowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: zdolności manualne, asertywność, umiejętność analitycznego myślenia
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : praca w zespole, [Umiejętność 1] : dokładność doświadczenie: 6 miesięcy w zawodzie- wymóg konieczny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Polkowicach