Czy to Twoja firma?

Milektrans Łukasz Milek praca

Stare Siołkowice

Od ponad dwóch dekad, my w MILEKTRANS, z pasją i zaangażowaniem tworzymy historię transportu w Polsce i poza jej granicami. Założona w 1997 roku, nasza firma z siedzibą w malowniczym Stare Siołkowice, stała się symbolem niezawodności i profesjonalizmu w branży przewozowej.

Nasze usługi to więcej niż zwykły transport – to przemyślane rozwiązania logistyczne, które odpowiadają na potrzeby zarówno indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorstw. Od międzynarodowego transportu towarowego, przez wynajem autokarów, aż po wypożyczalnię samochodów – oferujemy pełen zakres usług transportowych, dostosowanych do wymagań naszych klientów. Nasza flota, od busów po autokary, jest gotowa na każde wyzwanie, zapewniając bezpieczeństwo i komfort podróży.

Jesteśmy dumni z naszego wkładu w rozwój lokalnej gospodarki, co zostało docenione w 2015 roku, kiedy to zdobyliśmy 2 miejsce w plebiscycie „Top Marka Opolszczyzny” w kategorii „Transport”. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że wytrwała praca i nieustanne dążenie do doskonałości przynoszą oczekiwane efekty.

Nasza misja, "Uzyskanie zadowolenia i zaufania wśród naszych klientów", jest fundamentem naszej działalności. Każdego dnia, dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, staramy się być godni tego zaufania. Certyfikat „Zaufany przewoźnik”, który otrzymaliśmy w 2016 roku, jest świadectwem naszej nieustannej dbałości o jakość i bezpieczeństwo.

Właściciel firmy, Łukasz Milek, jest gwarantem stabilności i ciągłego rozwoju MILEKTRANS. Jego wizja i determinacja w prowadzeniu biznesu przekładają się na naszą solidną pozycję na rynku oraz zadowolenie klientów, którzy niezmiennie wybierają nasze usługi.

W MILEKTRANS rozumiemy, że transport to nie tylko przemieszczanie się z punktu A do punktu B. To podróż, w której bezpieczeństwo, punktualność i komfort są równie ważne, co cel. Dlatego też nieustannie inwestujemy w naszą flotę, szkolimy naszych kierowców i pracujemy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, aby każda podróż z nami była nie tylko przejazdem, ale prawdziwym doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy dotrzeć wszędzie.

Milektrans Łukasz Milek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logistyk Stare Siołkowice
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Milektrans Łukasz Milek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Milektrans Łukasz Milek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Milektrans Łukasz Milek

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Milektrans Łukasz Milek
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Katowice
  6. Bydgoszcz
  7. Gliwice
  8. Brzeg
  9. Bytom
  10. Chorzów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Milektrans Łukasz Milek - oferty archiwalne

  • Kierowca międzynarodowy kat. b

    • Opole
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Zadania:
      • przewóz osób na trasie Polska - Niemcy - Holandia
      • przewóz osób na terenie Polski (zbiórki i rozwózki)
      Forma pracy:
      • na stałe
      Oczekujemy:
      • posiadanie własnej nawigacji
      • kierowcy tylko z województwa Dolnośląskiego, Opolskiego oraz Śląskiego (z innych obszarów proszę nie dzwonić, nie pisać)
      • dobra reputacja (niekaralność)
      • kultura osobista i miłe podejście do klienta
      • dyspozycyjność w weekendy
      • prawo jazdy kat. B (minimum 2lata)
      • doświadczenie w prowadzeniu busów
      • kandydatom bez doświadczenia na trasach międzynarodowych oferujemy początkowo pracę na trasach krajowych
      • mile widziany wiek 21 - 50 lat
      • umowa zlecenie lub o pracę po okresie próbnym
      • samochód przypisany na stan do kierowcy po okresie próbnym
      • pakiet zniżek na usługi firmowe
      • wysokie wynagrodzenia uzależnione od zaangażowania pracownika
      • 7-9 kursów miesięcznie (2 w tygodniu)
      CV wraz ze zdjęciem proszę wysyłać w odpowiedzi do ogłoszeniaNa wiadomości bez CV nie będziemy odpowiadaćKONTAKT:
      (pon. - pt. w godzinach 8:00 - 16:00)
      @: rekrutacja@milektrans.pl
      tel.: +48 664 946 663