Czy to Twoja firma?

MENTAL LIFE sp. z o.o. praca

Charzykowy

W sercu Chojnic znajduje się miejsce, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i zrozumienie - to my, Mental Life. Jesteśmy ośrodkiem, który z pasją podchodzi do świadczenia profesjonalnych usług z zakresu opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej. Nasza oferta to nie tylko psychiatrya i psychoterapia, ale również szeroko pojęta pomoc psychologiczna, konsultacje rodzinne, wsparcie psychospołeczne, profilaktyka i socjoterapia. Rozumiemy, jak ważny jest rozwój osobisty, dlatego organizujemy również zajęcia, które pomagają naszym klientom odkrywać i rozwijać własne zasoby.

W MENTAL LIFE stawiamy na indywidualne podejście do każdego, kto przekracza próg naszego ośrodka. Rozpoczynamy od pierwszej, bezpłatnej konsultacji, która jest kluczowym krokiem na drodze do zrozumienia potrzeb naszych klientów. To wtedy, w atmosferze pełnej empatii i zaufania, wspólnie zastanawiamy się nad najlepszym kierunkiem dalszych działań. Dobór odpowiedniego rodzaju terapii to dla nas priorytet, ponieważ wiemy, że każdy człowiek jest wyjątkowy i zasługuje na pomoc dostosowaną do jego unikalnej sytuacji.

Choć nie możemy się pochwalić długą historią czy sformułowaną misją, nasze codzienne działania mówią same za siebie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom opiekę na najwyższym poziomie. Nasze zaangażowanie w pracę i troska o dobrostan osób, które nam zaufały, są odzwierciedleniem naszej niepisanej misji i wartości, które przyświecają naszej pracy.

W MENTAL LIFE zdajemy sobie sprawę, że zdrowie psychiczne jest równie ważne jak fizyczne. Dlatego też nieustannie dążymy do tego, aby nasze usługi były dostępne dla wszystkich potrzebujących, a nasza wiedza i umiejętności służyły wsparciem w najtrudniejszych momentach życia. Zapraszamy do wspólnej podróży w kierunku lepszego samopoczucia i zdrowia psychicznego. Razem możemy więcej.

MENTAL LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy MENTAL LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca MENTAL LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Psycholog / Psychoterapeuta

    Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz
    • Kujawsko-Pomorskie
    • umowa zlecenie
    Polecana Popularna
    Dodana

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

MENTAL LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MENTAL LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Terapeuta środowiskowy

    MENTAL LIFE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bytów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wizyty środowiskowe z pacjentami na podległym terenie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, specjalizacja: pedagogika specjalna
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Sępólno Krajeńskie

      psycholog

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: minimum rok stażu pracy w instytucjach na rzecz dzieci lub rodziny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 10:00-12:00, 12:00-14:00