Czy to Twoja firma?

Vero s.c. Tomir Witkowski i Rafał Witkowski praca

Morąg

Witajcie w świecie Vero S.C., gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a pasja do jubilerstwa jest w każdym stworzonym przez nas produkcie. Nasza firma, z siedzibą w malowniczym Morągu, od 2013 roku tworzy historię, która jest wyrazem naszego zaangażowania w sztukę tworzenia biżuterii i zegarków.

Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować rzemiosło, które od wieków zachwyca swoją precyzją i pięknem. Każdy dzień to dla nas nowe wyzwanie, aby dostarczać wyroby, które nie tylko zdobią, ale i są wyrazem indywidualności naszych klientów. Choć nie możemy teraz podzielić się z Wami pełnym zakresem naszej oferty, zapewniamy, że nasze produkty są wynikiem połączenia tradycyjnych technik jubilerskich z nowoczesnym designem.

W Vero S.C. wierzymy, że biżuteria to coś więcej niż ozdoba – to część naszej tożsamości i osobisty akcent, który towarzyszy nam w codziennym życiu. Nasze wyroby są świadectwem kunsztu i dbałości o detale, które odzwierciedlają nasze zaangażowanie w tworzenie niepowtarzalnych przedmiotów.

Zapraszamy do świata, gdzie każdy produkt ma swoją historię, a każdy klient jest traktowany z wyjątkową uwagą. Dołączcie do naszej podróży po świecie piękna i precyzji, gdzie wartości takie jak jakość i estetyka są na pierwszym miejscu. W Vero S.C. każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą tworzymy z myślą o Was.

Vero s.c. Tomir Witkowski i Rafał Witkowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Morąg
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Vero s.c. Tomir Witkowski i Rafał Witkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vero s.c. Tomir Witkowski i Rafał Witkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Vero s.c. Tomir Witkowski i Rafał Witkowski

Siedziba główna

Praca Vero s.c. Tomir Witkowski i Rafał Witkowski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w salonie jubilerskim Morąg

    Vero s.c. Tomir Witkowski i Rafał Witkowski
    • Morąg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 010-3 600 zł / mies.
    • Do naszego salonu poszukujemy Pani na stanowisko: sprzedawca - doradca klienta.

      Miejsce pracy: Morąg - Salon Jubilerski Vero

      Osoby zainteresowane prosimy o osobiste dostarczenie CV wraz ze zdjęciem bezpośrednio do naszego Salonu Jubilerskiego VERO w Morągu na ul. Mickiewicza 12i (pasaż) - najlepiej do godz. 13.00.

      Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż i obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
      • fachowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów
      • dbanie o wystrój i czystość sklepu
      • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów

      Wymagania

      • wysoka kultura osobista i uczciwość;
      • przyjazne usposobienie, entuzjazm i komunikatywność;
      • zaangażowanie;
      • dobra prezencja;
      • punktualność.

      Oferujemy

      • atrakcyjną pracę w branży dóbr luksusowych,
      • miłą i przyjazną atmosferę,
      • zniżki pracownicze,
      • premie świąteczne,
      • pomieszczenie socjalne (kawa, herbata, możliwość przygotowania posiłków),
      • umowa na pełen etat.

Pracodawcy w Morągu