UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna

Czy to Twoja firma?

UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna praca

Straszęcin

Firma Unidex powstała w 1992 roku, bazując na długoletnich doświadczeniach inżynierów z
branży przemysłu spożywczego sięgających 1980 roku. Obecnie jest prężnie rozwijającą się
firmą w zakresie działalności której mieści się przede wszystkim projektowanie, produkcja oraz
montaż fluidyzacyjnych tuneli zamrażalniczych (IQF) przeznaczonych do głębokiego
zamrażania owoców i warzyw. Unidex produkuje również elementy linii technologicznych dla
przemysłu spożywczego.

UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna

Siedziba główna

UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Kraków
  3. Warszawa
  4. Wrocław
  5. Lublin
  6. Dąbrowa Tarnówska
  7. Katowice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca UNIDEX J.Kania J.Wiktor Spółka jawna - oferty archiwalne

  • Konstruktor

    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:
      Konstruktor

      Miejsce pracy: Dębica
      Region: podkarpackie

      Zakres obowiązków

      • projektowanie elementów maszyn i urządzeń
      • tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych
      • nadzór nad wykonywaniem testów i pierwszych uruchomień maszyn
      • sporządzanie dokumentacji technicznej prowadzonych projektów

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane mechanika i budowa maszyn
      • bardzo dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn i zasad rysunku technicznego
      • bardzo dobra znajomość oprogramowania 3D CAD mile widziana znajomość Solid Edge
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
      • samodzielność i motywacja do pracy
      • dużym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie
      • nowoczesne narzędzia pracy zapewniające rozwój pracowników
  • Automatyk

    • Dębica
      Automatyk

      Miejsce pracy: Dębica, Straszęcin (pow. dębicki)

      • Tworzenie schematów elektrycznych maszyn
      • Programowanie sterowników PLC, paneli HMI
      • Wykonywanie instalacji elektrycznych maszyn
      • Wykonywanie uruchomień maszyn, szkoleń obsługi, serwisowanie
      • Uczestnictwo przy tworzeniu i utrzymaniu standardów oraz procedur.
      • Ukierunkowanie na ciągły rozwój

      Wymagania

      • Wykształcenie automatyka lub pokrewne studia inżynierskie lub magisterskie
      • Wiedza z zakresu programowania sterowników Siemens oraz programowania falowników
      • Umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych
      • Umiejętność diagnozowania usterek i naprawy maszyn
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
      • Mile widziane doświadczenie w branży automatyki, elektryki lub pokrewnej.
      • Mile widziane uprawnienia SEP 1kV
      • Umiejętność pracy w zespole, pozytywne myślenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
      • Praca w zespole młodych, ambitnych ludzi
      • Szkolenia i kursy z zakresu automatyki, wyjazdy na targi

Pracodawcy w Straszęcinie