Byg 24-7 ApS

Czy to Twoja firma?

Byg 24-7 ApS praca

Witaj, jestem częścią Byg 24-7 ApS, firmy, która jest synonimem solidności i zaufania w duńskim przemyśle budowlanym. Nasza specjalność to totalentrepriser - kompleksowe realizacje projektów budowlanych, które obejmują wszystko, od montażu kuchni, przez renowacje łazienek, aż po wymianę dachu czy całkowitą renowację Twojego domu. Z dumą oferujemy również usługi malarskie, podłogowe, stolarskie oraz murarskie, każda z nich wykonywana z niezachwianą precyzją i dbałością o detale.

Nasza obietnica to "garanteret arbejde udført i højeste kvalitet" – co oznacza, że każde zlecenie jest dla nas szansą, by pokazać, jak wysokie standardy jakości są dla nas ważne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy "EKSPERTER I TOTALENTREPRISER" – ekspertami w dziedzinie kompleksowej obsługi budowlanej.

Nasze usługi są dostępne na terenie całej Północnej Zelandii, zwłaszcza w okolicach Birkerød i Hillerød, gdzie nasza obecność jest wyraźnie zaznaczona przez liczne, zadowolone z naszych usług gospodarstwa domowe i przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z tego, że możemy przyczyniać się do rozwoju naszej lokalnej społeczności, dostarczając usługi, które nie tylko służą naszym klientom, ale także podnoszą standardy w całej branży.

W Byg 24-7 ApS, każdy projekt traktujemy jako unikalne wyzwanie, które wymaga indywidualnego podejścia i zaangażowania. Rozumiemy, że nasza praca wpływa na codzienne życie ludzi, dlatego podchodzimy do każdego zadania z empatią i zaangażowaniem, aby zapewnić, że efekt końcowy przekroczy oczekiwania naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, ale i funkcjonalna, bezpieczna i trwała na lata.

Byg 24-7 ApS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Byg 24-7 ApS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Byg 24-7 ApS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Byg 24-7 ApS

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Byg 24-7 ApS - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Dania
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Duńska firma ogólnobudowlana przyjmie pracowników lub firmy podwykonawcze.

      Zapewniamy pomoc przy rejestracji w Dani. Możliwość pomocy z zakwaterowaniem.
      Duńskie warunki pracy, takie jak: umowa o prace oraz wynagrodzenie wraz ze składkami.

      Osobom z nałogami dziękujemy.
      CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres e-mail: praca@byg24-7.dk

      Zakres obowiązków

      • Murarstwo,
      • Dekarstwo,
      • Szpachlowanie,
      • Malowanie,
      • Wykończenia łazienek,
      • Stolarstwo.

      Wymagania

      • Doświadczenie w branży budowlanej,
      • Brak nałogów,
      • Chęć do pracy.
      • Bardzo mile widziane prawo jazdy oraz język angielski komunikatywny, ale nie wymagane.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę lub podwykonawstwo,
      • Pomoc przy rejestracji w Danii,
      • Opcjonalnie: zakwaterowanie.