JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia wytwórstwo / rzemiosło zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Grafik komputerowy

    • Jarocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Wrocławska 117A 63-200 Jarocin
NIP
6172181887
REGON
301138464
KRS
0000332094
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
02.07.2009
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.18.Z Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów
  • 46.41.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.82.Z Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych, odzieży i obuwia prowadzona na straganach i targowiskach
  • 47.91.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 74.10.Z Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.11.Z Działalność obiektów sportowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Kalisz
  4. Kozmin Wielkopolski
  5. Warszawa
  6. Bydgoszcz
  7. Pleszew
  8. Jarocin
  9. Bielsko-Biała
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JAMIKS KIDS FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

    • Jarocin
    • Zakres obowiązków

      opracowuje projekty nakryć głowy oraz dodatków i odzieży

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie zawodowe
      • Inne wymagania: znajomość COREL, FOTOSHOP, umiejętność obsługi mediów społecznościowych, biegła znajomość j. angielskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

    • Jarocin

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

    • Jarocin

      Wymagania

      • Inne wymagania: znajomość COREL, FOTOSHOP, umiejętność obsługi mediów społecznościowych, j.angielski stopień komunikatywny

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jarocinie