Czy to Twoja firma?

EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE sp. z o.o. praca

Pogórze

Nazywamy się EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE i jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci naszą historię oraz to, co robimy najlepiej. Nasza przygoda rozpoczęła się w 2020 roku, ale nasze korzenie sięgają jeszcze głębiej, bo do 2010 roku, kiedy to nasza grupa kapitałowa rozpoczęła swoją działalność. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy się, by być liderem w produkcji konstrukcji metalowych i ich części.

Specjalizujemy się w obsłudze kontraktów związanych z budową i remontami statków oraz konstrukcji off-shore. Nasze usługi monterskie kadłubowe i rurarskie są wykonywane z największą precyzją i dbałością o detale, co jest możliwe dzięki międzynarodowej załodze wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Każdy z naszych pracowników posiada europejskie certyfikaty, które są potwierdzeniem ich umiejętności i profesjonalizmu.

Jesteśmy firmą, która stawia na innowacyjność i jakość. Nasze doświadczenie i umiejętności pozwalają nam podejmować się nawet najbardziej wymagających projektów, zapewniając przy tym najwyższe standardy bezpieczeństwa. Rozumiemy, jak ważne są te aspekty w branży konstrukcji stalowych, dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych procesów.

Chociaż nie możemy w tym momencie podzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy wartości, które wyznajemy, to możemy Cię zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i oferowania naszym klientom usług, które przekraczają ich oczekiwania.

Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Pogórzu, gdzie każdego dnia tworzymy konstrukcje, które stoją na straży bezpieczeństwa i efektywności w sektorze morskim oraz off-shore. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy do tej pory, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, wiedząc, że przed nami jeszcze wiele wyzwań, które zamierzamy pokonać, utrzymując naszą firmę na kursie ciągłego rozwoju i innowacji.

Dziękujemy, że poświęciłeś czas, aby poznać nas lepiej. W EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE jesteśmy gotowi na nowe projekty i wyzwania, które przyniesie przyszłość. Zapraszamy do współpracy!

EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż hr / kadry produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mapa EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EUROPROFIT KONSTRUKCJE STALOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds.zatrudnienia

    • Pogórze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -LEGALIZACJA POBYTU/ZATRUDNIANIA CUDZOZIEMCÓW
      -ROZLICZANIE UMÓW ZLECEŃ,DELEGACJI UE
      -PROWADZENIE EWIDENCJI ZATRUDNIENIA

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła znajomość pakietu MS OFFICE, obsługa programów biurowych [WORD, EXEL]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Pogórzu