Czy to Twoja firma?

TempoX Personal AG praca

Nazywamy się TempoX Personal AG i jesteśmy dumną firmą z siedzibą w malowniczym Baden w Szwajcarii. Nasza specjalność to rekrutacje - jesteśmy zaufanym partnerem dla wiodących firm z branży budowlanej, które szukają najlepszych talentów do swoich zespołów. Rozumiemy, jak ważne jest znalezienie odpowiednich osób na odpowiednie stanowiska, dlatego z pasją podchodzimy do każdego projektu rekrutacyjnego.

Nie tylko łączymy firmy z idealnymi kandydatami, ale również ułatwiamy życie pracodawcom poprzez nasze usługi payrollingu. Przejmujemy na siebie całą administrację personalną, od obsługi umów o pracę po zadania administracyjne i wszystkie obowiązki związane z ubezpieczeniami społecznymi. Naszym celem jest to, aby nasi klienci mogli skupić się na tym, co robią najlepiej, mając pewność, że ich sprawy pracownicze są w dobrych rękach.

Rozumiemy też, jak ważne jest, aby kandydaci byli dobrze przygotowani do procesu rekrutacyjnego. Dlatego oferujemy warsztaty aplikacyjne, podczas których udzielamy wsparcia online w przygotowaniu do procesu aplikacyjnego i rozmów kwalifikacyjnych. Wierzymy, że dobrze przygotowany kandydat to klucz do sukcesu zarówno dla niego, jak i dla pracodawcy.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak to robimy. Nasze usługi są wyrazem naszej pasji do pomagania innym w osiąganiu ich celów zawodowych. Chociaż nie możemy podzielić się wszystkimi detalami naszej historii czy wartości, które nas kierują, możemy zapewnić, że każdego dnia staramy się być lepsi, oferując usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z TempoX Personal AG – Twoim partnerem w rekrutacjach i zarządzaniu personelem. Razem możemy budować silne zespoły, które będą fundamentem sukcesu Twojej firmy.

TempoX Personal AG najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Dekarz
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy TempoX Personal AG

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TempoX Personal AG

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TempoX Personal AG

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
TempoX Personal AG
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Kraków
  5. Zbaszyn
  6. Swidnica
  7. Chorzów
  8. Łódź
  9. Rzeszów
  10. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca TempoX Personal AG - oferty archiwalne

  • Dekarz na dach płaski

    • Szwajcaria
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Wir sind ein führendes Unternehmen, das sich auf die Personalvermittlung für die grössten Schweizer Unternehmen der Baubranche spezialisiert hat.

      Seit rund 15 Jahren ist die Tempox Personal AG eine Anlaufstelle für Fachkräfte aller Branchen, die auf der Suche nach ihrem Traumjob sind. Wir stehen Ihnen bei der Vermittlung, Weiterbildungsmöglichkeiten und mit unserer Beratung tatkräftig zur Seite.
      Aktuell suchen wir für unsere guten Kunden in der Schweiz mehrere erfahrene Flachdachisoleure.

      Zusätzliche Informationen für den Mitarbeiter

      • Unterbringungspreis bewegt sich abhängig vom Kanton durchschnittlich ab 600-800 CHF/monatlich.
      • Es ist möglich, die Unterbringung auch wöchentlich zu zahlen. Am häufigsten nutzt die Agentur eine
        Hotelunterbringung aus.
      • Abführungsbelastungen (Krankenversicherung, Sozialversicherung, Steuern) betragen 30% vom Bruttolohn des Arbeitnehmers.

        Kontaktiert werden wir nur solche Bewerber, die vorgeschriebene Bedingungen erfüllen.

      Haben wir Ihr Interesse geweckt? Zögern Sie nicht und senden Sie uns noch heute Ihre kompletten Bewerbungsunterlagen zu.

      Zakres obowiązków

      • Abdichten und Dämmen von Flachdächern mit Kunststoff - Dichtungsbahnen
      • Abdichten mit Bitumen, Sarnafil und Flüssigkunststoff
      • Neu- und Umbauarbeiten
      • Sanierungen

      Wymagania

      • Abgeschlossene Ausbildung als Flachdachisoleur oder mehrjährige Berufserfahrung
      • Deutsch: mündlich zwingend (A2)
      • Sie sind schwindelfrei, zuverlässig und können selbstständig Arbeiten
      • Führerausweis Kat. B von Vorteil

      Oferujemy

      • Lohn - 33-37 CHF/Std.+ 18 CHF Spessen/Tag
      • mehr als 15 Jahre Erfahrung in der professionellen Vermittlung von Temporär- und Feststellen
      • Freundliche Beratung und Unterstützung bei Ihrer Stellensuche
      • wir sichern die Arbeitserlaubnis, Unterbringung und Krankenversicherung
      • kostenlose Verarbeitung der Jahressteuerabrechnung in der Schweiz
      • Kostenlose Verarbeitung der Unterlagen für den Erwerb von Familienzulagen
        (150-200 CHF/monatlich, abhängig vom Kanton)
      • wöchentliche Lohnauszahlung
      • Möglichkeit der Überstunden
      • ein grosses Kundennetzwerk in diversen Branchen für eine schnelle und passende Karrieremöglichkeit