Mr.Fox Hubert Kobyłka

Serwis samochodowy Mr.Fox

Mr.Fox Hubert Kobyłka najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Mechanik Opatówek
w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy Mr.Fox Hubert Kobyłka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mr.Fox Hubert Kobyłka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mr.Fox Hubert Kobyłka

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Mr.Fox Hubert Kobyłka

Pełna nazwa
HUBERT KOBYŁKA MR.FOX
Adres rejestrowy
ul. Kaliska 25 62-860 Tłokinia Kościelna
NIP
6182018108
REGON
301779602
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.07.2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 47.76.Z Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek

Pozostała działalność usługowa

  • 96.09.Z Pozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Mr.Fox Hubert Kobyłka

4.6

Na podstawie 219 ocen z Google.

Witold Posiewala

"Jestem bardzo zadowolony z usług oferowanych przez warsztat "Mr. Fox". Personel był bardzo przyjazny i profesjonalny, a prace były wykonane w terminie i zgodnie z ustaleniami. Polecam to miejsce każdemu, kto potrzebuje szybkiej i skutecznej naprawy samochodu."

10 miesięcy temu

Cosmetiq Service

"Chciałem wymienić w swoim Audi A6 olej w skrzyni biegów i szukałem profesjonalnego serwisu który zajmie się moim samochodem w 100% prawidłowo i tak się stało. W samochodzie dodatkowo wymieniłem rozrząd, oleje, klocki oraz tarcze z przodu oraz tyłu pojazdu. Kontakt z Panem Fabianem był bardzo profesjonalny zostałem poinformowany wcześniej o kosztach. Polecam i na pewno będę dalej korzystał z usług serwisu."

8 miesięcy temu

roman

roman

"Miło ,fachowo. Jestem bardzo mile zaskoczony. Polecam z czystym sumieniem."

3 miesiące temu

Aleksander Jaskólski

"Szybko sprawnie i na temat,miła obsługa Polecam 👍"

tydzień temu

Aleksandra

Aleksandra

"Na tą firmę trafiłam przypadkiem gdy rozmawiałam ze swoim znajomym odnośnie jakiegoś miejsca w którym wraz z mężem będziemy mogli zostawić swoje Porsche na kilka napraw oraz na naprawę lakieru. Gdy kupowaliśmy swoj samochód nikt nie wspomniał nam ze jest świetny produkt do zabezpieczenia lakieru aby zawsze wyglądał jak nowy a jest nim folia ochronna, którą zaproponowali mi doradca podczas naprawy naszego samochodu (ktory dodam ze zwiedził już kilka serwisów i nikt nie umiał go naprawić a my marnowaliśmy tylko nasze pieniądze) Tutaj po umówieniu sie na naprawę - trochę czekaliśmy bo 2 tygodnie panowie zajęli sie naszym autem jakby było dosłownie ich. Gdy już zaczęto szukanie usterki po jakimś czasie ponownie zadzwonił doradca ktory przygotował nam kosztorys naprawy i wysłał na maila co było dużym plusem, na początku wydawało nam sie to sporym rachunkiem i zapytaliśmy skad ta cena - przedstawiono nam iż koszty części to w sumie 3/4 tego rachunku wiec oczywiście od razu zleciliśmy żeby naprawić nasz samochod Po około 2 tygodniach ponownie otrzymaliśmy telefon iż samochód jest już gotowy do odbioru ale przez nasz wyjazd na wakacje nie mogliśmy go odebrać a Pan Fabian zaproponował nam lawetę do domu gdzie auto odebrała moja mama a ja zapłaciłam wcześniej przelewem Naprawdę ponownie bardzo bardzo dziękujemy za tak szczodra pomoc oraz za szybkie uporanie sie z problemem z którym walczyło wiele osób i nikt nie dał rady Na zwieńczenie dodam iż po 3 tygodniach od tej naprawy zrobiliśmy dodatkowo naprawę lakieru oraz folie ochronna na nasze auto Pozdrawiam Aleksandra i Błażej"

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Kalisz
  4. Warszawa
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Mr.Fox Hubert Kobyłka - oferty archiwalne

  • Mechanik / elektromechanik z możliwością przyuczenia zawodu

    • Kalisz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku ze stale rozwijającym się serwisem samochodowym Mr.Fox zatrudnimy

      mechanika / elektromechanika z doświadczeniem lub z możliwością przyuczenia do zawodu.

      Mile widziany absolwent szkoły technicznej np. Szkoły samochodowej

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie wymiany oleju, przeglądów okresowych, serwisu zawieszenia , ukłądu hamulcowego

      Wymagania

      • Wysoka kultura osobista
      • Sumienność w wykonywaniu obowiązków
      • Prawo jazdy kat.B
      • Umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia
      • Stały grafik
      • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
      • Pracę w świetnej atmosferze
      • Umowę o prace
      • Szkolenia techniczne

Pracodawcy w Opatówku