Czy to Twoja firma?

Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak praca

Wieprz
Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak - oferty archiwalne

  • Pomocnik montera zewnętrznych instalacji sanitarnych

    Zakład Instalacyjny KAZMAR Tomasz Smyrak
    • Wieprz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca w terenie przy montażu zewnętrznych instalacji sieci wodno - kanalizacyjnych. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA.
      Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 7:00-15:00 na pełny etat.
      Kontakt z pracodawcą osobisty: 34-122 Wieprz, ul. Beskidzka 242 po uprzednim kontakcie telefonicznym: 602 514 489. CV można przesłać na adres e-mail: kazmar1@onet.eu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. B, mile widziana umiejętność pracy w brygadach, pracowitość. MOŻLIWOŚĆ PRZYUCZENIA.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wieprzu