Czy to Twoja firma?

PPHU ALFEX Dariusz Faltyn praca

Wałbrzych

Witajcie, jesteśmy PPHU ALFEX Dariusz Faltyn, firma z tradycjami, która od 2007 roku dynamicznie rozwija się w malowniczym Wałbrzychu. Nasza specjalność to instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze bogate doświadczenie, kompetencje oraz niezawodność to filary, na których budujemy trwałe relacje z naszymi klientami.

Rozumiemy, jak ważna jest terminowość i odpowiedzialność w naszej branży, dlatego zawsze stawiamy na jakość i profesjonalizm. Nasze usługi są urozmaicone i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, co pozwala nam na elastyczne reagowanie na zmieniające się wymagania rynku. Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania są nowoczesne i stanowią wizytówkę firmy, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ciągły rozwój i innowacyjność.

Nasze główne atuty to nie tylko wiedza techniczna i praktyczne umiejętności, ale również zdolność do budowania solidnych, długoterminowych relacji z klientami. Rozumiemy, że zaufanie to podstawa, dlatego zawsze działamy w sposób transparentny i uczciwy.

W PPHU ALFEX Dariusz Faltyn wierzymy, że każde zadanie, niezależnie od jego skali, jest dla nas szansą, aby pokazać nasze umiejętności i zaangażowanie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość i innowacyjność. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która będzie bezpieczna, funkcjonalna i przyjazna dla środowiska.

PPHU ALFEX Dariusz Faltyn najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PPHU ALFEX Dariusz Faltyn

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU ALFEX Dariusz Faltyn

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Monter fasad/konstrukcji stalowych z niemieckim lub angielskim

    Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
    • Niemcy
    • запрошуємо працівників з України
    • 73-80 zł / godz.
    Polecana
    Wygasa
  • Serwisant HVAC

    SMART-HR
    • Wrocław
    Dodana

Mapa PPHU ALFEX Dariusz Faltyn

Siedziba główna

PPHU ALFEX Dariusz Faltyn poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
PPHU ALFEX Dariusz Faltyn
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Wrocław
  3. Walbrzych
  4. Kraków
  5. Zary
  6. Bielsko-Biała
  7. Jelenia Góra
  8. Koszalin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PPHU ALFEX Dariusz Faltyn - oferty archiwalne

  • Monter instalacji sanitarnych, grzewczych, gazowych

    • Wałbrzych
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wałbrzychu