AZJA STYL SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

AZJA STYL sp. z o.o. praca

Gryfino

Jesteśmy AZJA STYL SP. Z O.O., Twoim zaufanym partnerem w świecie detalicznej sprzedaży. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczej Wólce Kosowskiej w 2016 roku, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć naszą historię. Specjalizujemy się w oferowaniu dostępu online do obszernej bazy sprawozdań dla podmiotów KRS, co pozwala naszym klientom na wygodne zarządzanie danymi i ich analizę dzięki możliwości importu do Excela.

Przez lata naszej działalności, nieustannie dążymy do doskonalenia jakości naszych usług, co znajduje odzwierciedlenie w imponującym wzroście naszych wyników finansowych. W 2022 roku odnotowaliśmy znaczący wzrost przychodów netto ze sprzedaży o 82,68%, co świadczy o naszej stabilności i rosnącym zaufaniu klientów. Jesteśmy dumni z tego, że nasza ciężka praca przekłada się na konkretne liczby, a nasza działalność operacyjna i netto zysk również wykazują solidny wzrost.

Choć nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami naszej misji i wartości, które nas kierują, chcemy, abyś wiedział, że nasze działania są zawsze ukierunkowane na potrzeby naszych klientów. Stawiamy na prostotę, dostępność i skuteczność, co pozwala nam być blisko tych, którzy na nas polegają.

W AZJA STYL SP. Z O.O. jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie obiecująca jak nasza przeszłość. Z każdym dniem pracujemy na to, aby nasze usługi były jeszcze bardziej intuicyjne i przyjazne dla użytkownika, a nasze rozwiązania - jeszcze bardziej innowacyjne.

Dziękujemy, że jesteś częścią naszej historii. Razem tworzymy przyszłość detalicznej sprzedaży.

AZJA STYL SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gryfino
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy AZJA STYL SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AZJA STYL SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa AZJA STYL SP. Z O.O.

Siedziba główna

Praca AZJA STYL SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca Max Chiński

    • Gryfino
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • sprzątanie (mycie podłóg, szyb, półek...),
      • uporządkowanie towarów (dobrze powiesić i poukładać różne rzeczy na swoich miejscach),
      • dbanie o klientów (pokazać gdzie leży produkt którego szuka, szukanie rozmiarów ubrań lub butów dla klientów, polecanie różne rzeczy...),
      • kasa (kasowanie na kasie).

      Wymagania

      • Bardzo dobra znajomość języka polskiego,
      • Umiejętność komunikacji z gośćmi,
      • Pracowitość i odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Zniżki na wszystkie produkty dla pracowników.

Pracodawcy w Gryfinie