Czy to Twoja firma?

Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz praca

Międzyrzecz

Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić naszą historię i działalność. 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie wraz z 17 Brygadą Zmechanizowaną Międzyrzecz to jednostka o bogatej tradycji i nowoczesnym obliczu, która odgrywa kluczową rolę w obronności naszego kraju. Nasza historia sięga lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to wielu z naszych żołnierzy z dumą kończyło swoją służbę. Od tamtego czasu nieustannie się rozwijamy, co potwierdzają zdjęcia z 2008 roku i kolejne inwestycje w infrastrukturę.

Nasza jednostka jest jedną z największych w Polsce, co świadczy o jej znaczeniu i potencjale. Przez lata przeprowadziliśmy szereg modernizacji, w tym kapitalny remont naszych kompanii, dzięki czemu nasze obiekty nie tylko zyskały na wyglądzie, ale i funkcjonalności. Nowoczesna stołówka zapewnia wyżywienie na najwyższym poziomie, a hala sportowa, nazwana imieniem mł. chor. Jarosława Maćkowiaka, który poległ w Afganistanie, służy nie tylko żołnierzom, ale i jest symbolem naszego szacunku i pamięci o tych, którzy oddali życie za ojczyznę.

Jesteśmy dumni z naszego poligonu wojskowego – jednego z największych w Europie. To tutaj nasze siły zbrojne doskonalą swoje umiejętności w warunkach, które są jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych. Nasze Obiekty Szkolenia Fizycznego, potocznie nazywane "małpim gajem", są jednymi z najlepszych w kraju i stanowią doskonałą bazę do rozwijania kondycji fizycznej naszych żołnierzy.

Teren naszej jednostki jest zróżnicowany, co sprawia, że jest idealny do szkolenia z wykorzystaniem czołgów czy bojowych wozów piechoty. Dzięki temu możemy zapewnić naszym żołnierzom najlepsze możliwe przygotowanie do obrony naszego kraju.

Jako jednostka wojskowa, nie możemy ujawniać wszystkich szczegółów naszej działalności, ale możemy zapewnić, że stawiamy na ciągły rozwój, innowacje i najwyższą jakość. Nasze zaangażowanie w obronność i bezpieczeństwo Polski jest niezachwiane, a duch, którym żyjemy, jest odzwierciedleniem naszej historii, tradycji i nowoczesności.

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz

Siedziba główna

45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Miedzyrzecz
  3. Zielona Góra
  4. Wrocław
  5. Jelenia Góra
  6. Kostrzyn nad Odra
  7. Szczecin
  8. Bielsko-Biała
  9. Brodnica
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Wędrzynie / 17 Brygada Zmechanizowana Międzyrzecz - oferty archiwalne

  • Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

    • Międzyrzecz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie kontroli warunków służby, udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków mających związek ze służbą wojskową, sporządzanie analiz stanu bhp w brygadzie, wykonywanie niezbędnej dokumentacji w zakresie BHP.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: 1 rok stażu pracy, inspektor BHP, technik BHP

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Informatyk

      Wdrażać procedury bezpieczeństwa oraz nadzorować funkcjonowanie systemu lub sieci teleinformatycznej, ochrony antywirusowej, nadzorować użytkowników systemu, prowadzić dokumentację niezbędną w zakresie bezpieczeństwa (systemu lub sieci)

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: 2 lata doświadczenia zawodowego w zawodzie - mile widziane

      Oferujemy

Pracodawcy w Międzyrzeczu