Czy to Twoja firma?

EUROPRACH sp. z o.o. Sp. Komandytowa praca

Września

EUROPRACH Sp. z o.o. Sp. Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy EUROPRACH Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROPRACH Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EUROPRACH Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Adres rejestrowy

EUROPRACH Sp. z o.o. Sp. Komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EUROPRACH Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    EUROPRACH Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
    • Leszno
    • umowa zlecenie
    • Zakres obowiązków

      • Przeprowadzanie procedur rekrutacyjnych;
      • Publikacja ogłoszeń w języku polskim i rosyjskim , ukraińskim
      • Utrzymywanie kontaktu z kandydatami;
      • Pozyskiwanie nowych partnerów-pośredników rekrutacyjnych z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, prowadzenie korespondencji z obecnymi pośrednikami ;
      • Nadzór nad dokumentacją kandydatów, przygotowywanie oraz kompletowanie dokumentów.

      Wymagania

        • doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny ;
        • dobrej znajomości języka polskiego w mowie i piśmie;
        • znajomości pakietu MS Office;
        • znajomość przepisów prawnych w zakresie pracy oraz pobytu cudzoziemców w Polsce;
        • Umiejętność organizacji czasu pracy własnej;
        • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnie ;
        • mile widziana własna baza danych kontaktowych.

      Oferujemy

      • możliwość zatrudnienia od zaraz;
      • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa + premia za kandydatów
      • możliwość rozwoju i podwyższenia kwalifikacji;
      • Narzędzia niezbędne do pracy : telefon , komputer ;
      • Umowa zlecenia na start , po okresie próbnym - umowa o prace ;
      • Pracę w biurze - miasto Września ( 60 km. Od Poznania ) .
  • Rekruter pracowników ze Wschodu

    • Września

      Wymagania

        • doświadczenia na podobnym stanowisku - warunek konieczny;
        • znajomości przepisów i procedur zatrudniania w Polsce pracowników ze Wschodu

      Oferujemy

Pracodawcy w Wrześni