Czy to Twoja firma?

HTBOX.COM sp. z o.o. praca

Świdwin

Witaj! Jesteśmy HT-BOX.COM, polska firma rodzinna, która z pasją i zaangażowaniem tworzy innowacyjne rozwiązania w branży magazynowania. Nasza historia to opowieść o ciągłym rozwoju i dążeniu do perfekcji, co pozwoliło nam stać się pionierem w produkcji polskich składanych boxów magazynowych. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty to synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu.

Nasza oferta to nie tylko produkcja kontenerów, ale także kompleksowa obsługa – od przygotowania niezbędnych pozwoleń, poprzez przygotowanie gruntu i infrastruktury, aż po instalację systemów dostępu i monitoringu. Wszystko to, aby nasi klienci mogli cieszyć się bezproblemowym i szybkim użytkowaniem naszych boxów.

Jesteśmy dumni, że nasze kontenery magazynowe są przyjazne dla środowiska – stanowią one ekologiczną alternatywę dla tradycyjnych hal magazynowych. To właśnie nasze zaangażowanie w innowacje sprawia, że dostarczamy rozwiązania, które nie tylko spełniają oczekiwania naszych klientów, ale również przyczyniają się do ochrony naszej planety.

W ramach naszych usług oferujemy także doradztwo w zakresie gospodarowania gruntami i zarządzania wynajmem boxów w branży Self-Storage. Rozumiemy, że każdy klient ma inne potrzeby, dlatego zawsze staramy się dostosować nasze usługi do indywidualnych wymagań.

Nasze boxy magazynowe wyróżniają się mobilnością, co daje naszym klientom wyjątkową elastyczność w zarządzaniu przestrzenią magazynową. Dzięki temu, że są one składane, możemy je szybko dostarczyć i zmontować, co jest naszą niekwestionowaną przewagą konkurencyjną.

Jako firma z 100% polskim kapitałem, jesteśmy związani z naszą ziemią i społecznością. Nasze korzenie i rodzinne wartości wpływają na każdy aspekt działalności, od relacji z klientami po jakość naszych produktów.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się zaletami naszych składanych kontenerów magazynowych. Razem możemy tworzyć przestrzenie, które wspierają rozwój Twojego biznesu i odpowiadają na potrzeby współczesnego świata.

HTBOX.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy HTBOX.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HTBOX.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa HTBOX.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

HTBOX.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca HTBOX.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter kontenerów

    HTBOX.COM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Świdwin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja kontenerów magazynowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świdwinie