BPW Energotelprojekt Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BPW Energotelprojekt sp. z o.o. praca

Poznań

Jesteśmy BPW Energotelprojekt Sp. z o.o., innowacyjną firmą z Poznania, która od roku 2000 nieustannie rozwija się w branży usług projektowych. Nasza historia zaczęła się ponad dwie dekady temu, a od tego czasu z sukcesem łączymy pasję do inżynierii z zaawansowanymi technologiami, aby dostarczać naszym klientom rozwiązania, które naprawdę robią różnicę.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum dziedzin, od energetyki wiatrowej, przez projektowanie instalacji elektrycznych, po telekomunikację i odnawialne źródła energii. Nasze biuro projektowo-wykonawcze to miejsce, gdzie inżynieria spotyka się z kreatywnością, a każdy projekt jest dla nas wyzwaniem, które podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który tworzy od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników. To dzięki ich umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu możemy śmiało powiedzieć, że nasza praca stoi na najwyższym poziomie technicznym i graficznym. Wykorzystujemy komputerowe wspomaganie projektowe, co pozwala nam na optymalizację kosztów i zapewnienie wykonalności naszych projektów.

Nasza oferta usługowa jest kompleksowa. Obejmuje nadzory autorskie i inwestorskie, kierowanie budowami oraz pełnienie funkcji generalnego realizatora inwestycji. Zajmujemy się także kompleksowym wykonawstwem robót. W każdym z tych obszarów stawiamy na innowacyjność i jakość, co jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie solidność i zaufanie. Nasze wieloletnie doświadczenie i wysoka jakość usług są gwarancją sukcesu dla naszych klientów. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami, co stanowi o naszej silnej pozycji na rynku i pozwala nam być partnerem, na którym można polegać.

W BPW Energotelprojekt Sp. z o.o. wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy potrafią łączyć zaawansowaną technologię z odpowiedzialnością za otaczający nas świat. Dlatego też każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze projekty były nie tylko efektywne, ale i przyjazne dla środowiska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy razem z nami kształtują przyszłość.

BPW Energotelprojekt Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Poznań
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy BPW Energotelprojekt Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BPW Energotelprojekt Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystent projektanta

    POZ BRUK sp. z o.o. sp. j.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    Dodana

Mapa BPW Energotelprojekt Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Police
  5. Pruszków
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BPW Energotelprojekt Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • ASYSTENT PROJEKTANTA TELEKOMUNIKACJA W ENERGETYCE

    • Poznań
    • pełny etat
    • Renomowana firma o zasięgu ogólnopolskim, działająca od wielu lat z sukcesami w branży energetycznej
      w zakresie energetyki wysokich i najwyższych napięć oraz energetyki wiatrowej i telekomunikacji, w związku z dynamicznym rozwojem i zaawansowaniem poszczególnych projektów poszukuje osoby z doświadczeniem na stanowisko:

      ASYSTENT PROJEKTANTA

      TELEKOMUNIKACJA W ENERGETYCE

      Miejsce pracy: Poznań Region: Wielkopolskie

      Zakres obowiązków

      • asystowanie projektantom przy prowadzeniu prac projektowych
      • wykonywanie projektów, rysunków zgodnie z poleceniami i pod nadzorem projektanta
      • praca w terenie z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu specjalistycznego
      • czynne uczestnictwo i zaangażowanie w prace zespołu

      Wymagania

      • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek: telekomunikacja lub elektroenergetyka
      • mile widziane praktyczne doświadczenie w branży
      • wskazana znajomość tematyki elementów sieci telekomunikacyjnej lub elektroenergetycznej
      • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
      • znajomość narzędzi ułatwiających projektowanie /AutoCad, MS Office/
      • prawo jazdy kat. B
      • umiejętność komunikowania się w języku angielskim będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
      • udział w szerokim spektrum zadań projektowych
      • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników oraz szereg benefitów pozapłacowych

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail:

      rekrutacja(at)energotelprojekt.pl

      w temacie proszę wpisać AP/TEL

Pracodawcy w Poznaniu