Czy to Twoja firma?

STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. praca

Szczecin

Od ponad dekady, my w STEMOR tworzymy historię innowacji i doskonałości w dziedzinie morskiej elektroniki i automatyki. Nasza podróż rozpoczęła się w 2008 roku w Szczecinie, gdzie z pasji do morza i technologii zrodziła się wizja firmy, która dziś jest synonimem niezawodności i precyzji.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu, przebudowach oraz serwisie systemów sterowania i automatyki, a także w urządzeniach elektroniki okrętowej. Nasza oferta obejmuje również kompleksową obsługę techniczną jachtów i łodzi motorowych. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu, jesteśmy uznawani za ekspertów w naszej branży, co potwierdza uznanie Towarzystwa Klasyfikacyjnego RINA.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji, co znajduje odzwierciedlenie w posiadaniu RINA TYPE APPROVAL CERTIFICATE dla naszego Systemu świateł nawigacyjnych. To świadczy nie tylko o jakości naszych produktów, ale również o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości.

Nasza pozycja na rynku jest solidna, co potwierdza nasze zaangażowanie w ważne inicjatywy branżowe, takie jak Polska Izba Morskiej Energetyki Wiatrowej. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak istotnych projektów, które kształtują przyszłość morskiej energetyki.

W STEMOR rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to największy kapitał. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszego sprzętu i umiejętności naszego zespołu, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Nasze bogate zaplecze sprzętowe i rozbudowana baza kontaktów handlowych pozwalają na szybkie dostarczanie części zamiennych i efektywną rekonstrukcję urządzeń wycofanych z produkcji.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w jakość, innowacyjność i niezawodność jest kluczem do długotrwałego sukcesu i satysfakcji naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć bezpieczniejszą i bardziej innowacyjną przyszłość na morzu.

STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA.

Siedziba główna

Oddział Gdynia

STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Szczecin

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca STEMOR JAN TRZASKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - OBSŁUGA BIURA POD KĄTEM ADMINISTRACYJNYM I DBANIE O SPRAWNY PRZEPŁYW INFORMACJI,
      - OBSŁUGA POCZTY ELEKTRONICZNEJ ORAZ KORESPONDENCJI TRADYCYJNEJ,
      - OBSŁUGA KOMPUTERA I PROGRAMÓW ZWIĄZANYCH Z WYKONYWANIEM OBOWIĄZKÓW PRACOWNICZYCH ORAZ OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH,
      - FAKTUROWANIE I KOORDYNACJA ROZLICZEŃ,
      - PROWADZENIE DOKUMENTACJI BIUROWEJ FIRMY ORAZ NADZÓR NAD JEJ PRAWIDŁOWYM OBIEGIEM,
      - NADZÓR, PORZĄDKOWANIE I ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW,
      - WSPÓŁPRACA Z BIUREM RACHUNKOWYM, AGENCJAMI UBEZPIECZENIOWYMI, CELNYMI, MORSKIMI, BIURAMI TURYSTYCZNYMI, UCZELNIAMI, SZKOŁAMI, URZĘDAMI ETC.
      - ORGANIZACJA I NADZÓR WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH,
      - WSPARCIE DLA POZOSTAŁYCH PRACOWNIKÓW BIURA

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: ŁATWOŚĆ NAWIĄZYWANIA KONTAKTÓW, PUNKTUALNOŚĆ, WYSOKA KULTURA OSOBISTA, SUMIENNOŚĆ, DYSPOZYCYJNOŚĆ
      • Inne wymagania: DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA I URZĄDZEŃ BIUROWYCH - SWOBODNE PORUSZANIE SIĘ PO EDYTORACH TEKSTU: NP. Microsoft Word/OpenOffice/LibreOffice Wnter, ARKUSZACH KALKULACYJNYCH NP. Microsoft Excel/OpenOffice CZY PROGRAMACH DO WYSYŁKI POCZTY ELEKTRONICZNEJ, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMU SPRZEDAŻOWO-MAGAZYNOWEGO SUBIEKT GT, DYSPOZYCYJNOŚĆ W TRAKCIE PROWADZENIA PRAC SERWISOWYCH PRZEZ PRACOWNIKÓW (MOŻLIWOŚĆ AWARYJNEGO ZAŁATWIENIA PILNEJ SPRAWY PRZEZ TELEFON, E-MAIL) - POZA GODZINAMI PRACY, ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO W STOPNIU KOMUNIKATYWNYM W MOWIE I PIŚMIE - B1

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynu - kierowca

    • Szczecin

      - obsługa magazynu części elektrycznych, komponentów automatyki, elektroniki, urządzeń do naprawy,
      - nadawanie i odbiór przesyłek, pakowanie, przygotowywanie listów przewozowych,
      - weryfikacja przesyłek przychodzących,
      - transport materiałów i narzędzi, zakupy, odbiór i dostawa towaru,
      - kompletowanie materiałów dla pracowników produkcji serwisu,
      - odbiór materiałów i urządzeń ze statków/obiektów,
      - transport pracowników

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, OBSŁUGA KOMPUTERA, UCZCIWOŚĆ, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, PUNKTUALNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ
      • Inne wymagania: podstawowa znajomość materiałów elektrycznych, komponentów automatyki wykorzystywanych w obiektach przemysłowych, na statkach Wykształcenie może być średnie np. techniczne, a obsługa wózka widłowego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku nie są warunkiem koniecznym, są mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 650 PLN
  • Elektromonter okrętowy

    • Szczecin

      - prace monterskie na statkach, podczas remontów stoczniowych, przebudów jednostek pływających,
      - montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych, montaż kabli i przewodów elektrycznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 4)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

Pracodawcy w Szczecinie