Czy to Twoja firma?

Zakład Robót Elektro-Energetycznych praca

Goleniów

Od ponad trzech dekad, Zakład Robót Elektro-Energetycznych Goleniów Jurczak jest synonimem innowacji i doskonałości w branży elektroinstalacyjnej. Nasza historia zaczęła się w 1992 roku w malowniczym Goleniowie, gdzie z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć firmę, która dziś jest dumą lokalnego rynku elektroenergetycznego.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, od realizacji projektów elektrycznych o napięciach od 0,4 kV do 15 kV, po instalacje niskoprądowe, które obejmują systemy oświetleniowe, oświetlenie drogowe, a także ozdoby świąteczne dla miast. Nasze umiejętności pozwalają nam na tworzenie zaawansowanych systemów detekcji gazów GAZEX, systemów alarmowych, CCTV, SAP, a także przeprowadzanie badań i pomiarów elektrycznych. Z dumą oferujemy także nowoczesne systemy zarządzania budynkiem (BMS) oraz instalacje fotowoltaiczne, które wpisują się w globalny trend zrównoważonego rozwoju.

Jako rzemieślnicy w dziedzinie elektroenergetyki, kierujemy się „starymi” zasadami – dobra praca, rzetelność i uczciwość to fundamenty, na których budujemy nasze relacje z klientami. Wierzymy, że to właśnie te wartości pozwalają nam na utrzymanie wysokiej jakości usług i innowacyjnych rozwiązań, które są naszym znakiem rozpoznawczym.

Nasz własny park maszynowy pozwala na szybką i efektywną realizację projektów, podczas gdy elastyczne i indywidualne podejście do każdego klienta zapewnia, że każda współpraca jest dopasowana do unikalnych potrzeb i oczekiwań. Rozsądne ceny, które zawsze są przedmiotem negocjacji, sprawiają, że nasze usługi są dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

W ZRE-E Goleniów Jurczak jesteśmy dumni z naszej historii i tego, jak rozwijaliśmy się razem z naszymi klientami i technologią. Każdego dnia pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i innowacyjności. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszej przyszłości w dziedzinie elektroenergetyki.

Zakład Robót Elektro-Energetycznych najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Goleniów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zakład Robót Elektro-Energetycznych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Robót Elektro-Energetycznych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz TIG /Niemcy!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Spawacz!!!

    • Niemcy
    Wygasa
  • Elektryk

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 13 500-13 500 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Zakład Robót Elektro-Energetycznych

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Robót Elektro-Energetycznych
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Zakład Robót Elektro-Energetycznych - oferty archiwalne

  • Elektryk/Elektromonter

    • Goleniów
    • pełny etat
    • 3 000-6 000 zł / mies.
    • Zatrudnimy pomocników elektryka ( przyuczenie ) oraz elektryków i elektromonterów do układania instalacji elektrycznych i teletechnicznych.Umowa o pracę na pełen etat. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 15. Praca na terenie Goleniów, Szczecin, Stargard, Świnoujście.Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i zaangażowania 3000,00 do ponad 6000, 00 zł netto.

      Zakres obowiązków

      wykonywaniu instalacji elektrycznych:

      • wewnętrznych ( instalacje budynkowe, hale i magazyny )
      • zewnętrznych ( przyłącza energetyczne, linie kablowe, oświetlenie uliczne itp. )
      • w nowobudowanych lub remontowanych obiektach.

      Wymagania

      Nie wymagamy wiekiego doświadczenia, choć pomoże ono w rekrutacji.

      Oferujemy

      Kursy na uprawnienia SEP, podnosniki, minikoparki. Szkolenia niskoprądowe i teletechniczne.

Pracodawcy w Goleniowie