ASSEL Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ASSEL sp. z o.o. praca

Pruszcz Gdański

ASSEL to jedna z największych polskich firm oferujących montaż elektroniki na zlecenie (EMS) – produkujemy urządzenia elektroniczne i elektromechaniczne dla branży przemysłowej i medycznej. Działamy na rynku od 1982 roku.

Inwestujemy w najnowsze technologie oraz zaawansowane systemy informatyczne, które pozwalają dostarczać nam wysokiej jakości usługi dla międzynarodowych klientów. Będąc firmą w 100% o polskim kapitale, samodzielnie tworzymy własne rozwiązania oraz definiujemy kierunki rozwoju. Dzięki temu dajemy naszym pracownikom dużą swobodę w działaniu, pozwalając na lepsze wykorzystanie własnego potencjału i rozwój! Tworzymy silny, młody i dynamiczny zespół wsparty latami doświadczeń.

Jesteśmy laureatem nagrody „Super Pracodawcy Pomorza”, wyróżnienia „Diamentów Forbes” oraz „Orłów Wprost”.

ASSEL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika sprzedaż / zakupy it (informatyka) logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia

Oferty pracy ASSEL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ASSEL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu

Mapa ASSEL Sp. z o.o.

Siedziba główna

ASSEL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca ASSEL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Technik Utrzymania Ruchu

    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • ASSEL Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim zatrudni osobę na stanowisko TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

      Zakres obowiązków

      Obowiązki

      • Utrzymanie ciągłości pracy maszyn i urządzeń w obszarze produkcyjnym
      • Diagnozowanie i naprawa usterek w obiekcie (a tym awarii elektrycznych)
      • Realizacja ustalonego planu przeglądów, napraw i konserwacji

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne (średnie/zawodowe)
      • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • Podstawowa znajomość budowy maszyn oraz schematów elektrycznych
      • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (m.in. wiertarko-wkrętarka, piła stołowa, szlifierka ręczna)
      • Dobra organizacja pracy i dbałość o powierzony sprzęt
      • Samodzielność

      Mile widziane

      • Umiejętność spawania TIG
      • Uprawnienia SEP (eksploatacyjne) oraz UDT

      Oferujemy

      • Pakiet szkoleń stanowiskowych
      • Pracę w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
      • Pracę pełną nowych wyzwań i niestandardowych zadań
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i przejrzyste warunki finansowe
      • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmowych
      • Przyjazną atmosferę pracy
      • Pakiet benefitów pozapłacowych: Multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
      • Bezpłatny parking na terenie firmy

Pracodawcy w Pruszczu Gdańskim