Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE AGAD SP.Z O.O praca

Toruń
remonty oraz produkcja okien i drzwi z drewna, prawidłowe dane: 29.11.10
PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE AGAD SP.Z O.O najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło sprzedaż / zakupy budownictwo / architektura / geodezja księgowość / ekonomia

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE AGAD SP.Z O.O

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE AGAD SP.Z O.O

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE AGAD SP.Z O.O poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE AGAD SP.Z O.O - oferty archiwalne

  • Kierownik działu sprzedaży okien

    PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE AGAD SP.Z O.O
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na czas określony

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,AUTOCAD -Obsługa programu, dobra obsługa komputera
      • Inne wymagania: [Inne] : •mile widziana znajomość programów Rodos, LiczOkno
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu