Czy to Twoja firma?

TSS KUREK SP. J. praca

Lubin

Witajcie w świecie smaków i aromatów, które tworzymy w "TSS KUREK Sp.j." Z dumą możemy powiedzieć, że nasza siedziba znajduje się w malowniczym Lubinie, gdzie każdego dnia dbamy o to, aby nasze usługi cateringowe spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w dostarczaniu wyśmienitych doznań kulinarnych na różnego rodzaju wydarzenia – od pikników firmowych, przez konferencje, aż po imprezy okolicznościowe.

Nasza pasja do gotowania i serwowania wyjątkowych posiłków jest tym, co wyróżnia nas w branży restauracyjnej. Rozumiemy, jak ważne są detale, dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie, dopasowując ofertę do specyficznych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że dobra kuchnia to podstawa każdego udanego spotkania, dlatego zawsze stawiamy na świeżość składników i oryginalność receptur.

Choć nie możemy podzielić się z Wami naszą historią czy misją, to zapewniamy, że nasze działania zawsze kierujemy na najwyższą jakość obsługi i zadowolenie klienta. W naszej codziennej pracy kierujemy się profesjonalizmem i zaangażowaniem, co pozwala nam budować trwałe i satysfakcjonujące relacje z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy i doświadczenia niezapomnianych chwil z "TSS KUREK Sp.j." – tam, gdzie smak i jakość idą w parze z profesjonalnym podejściem do każdego wydarzenia.

TSS KUREK SP. J. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka magazyn

Oferty pracy TSS KUREK SP. J.

Praca alert - powiadomienia

Praca TSS KUREK SP. J.

  • Kucharz

    TSS KUREK SP. J.
    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Kelner-barman

    • Lubin
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Operator maszyn piekarniczych

    Dijo Baking Sp. z o.o.
    • Wrocław
    • praca od zaraz
    • 5 450-6 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

TSS KUREK SP. J. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TSS KUREK SP. J. - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Lubin
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie posiłków, prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4000 zł netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dostawca pizzy/potraw

    • Lubin

      dowóz posiłków do klientów na terenie Lubina, zaopatrzenie

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: mile widziani również emeryci, renciści

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 25 zł brutto/ godz.

Pracodawcy w Lubinie