Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. praca

Ożarów Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. (www.pnos.pl) jest polską firmą hodowlano-nasienną, której tradycja sięga roku 1951. PNOS jest jednym z największych przedsiębiorstw nasiennych w kraju. Posiada ponad 130 odmian własnych warzyw, w swojej ofercie przedstawia ponad 1400 pozycji dedykowanych na rynek profesjonalny i hobbystyczny. Przedsiębiorstwo jest częścią grupy kapitałowej Hortico S.A. (www.hortico.pl).

Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Biura Obsługi Klienta

    • Ożarów Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

      Pracownika Biura Obsługi Klienta

      – miejsce pracy (Ożarów Mazowiecki)

      Zakres obowiązków

      • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.
      • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi firmy.
      • Współpraca z klientami i dostawcami z zagranicy.
      • Sporządzanie raportów dla przełożonego.
      • Utrzymywanie bardzo dobrych relacji z Klientami.
      • Wprowadzanie zleceń sprzedażowych do systemu, obsługa systemu w zakresie sprzedaży.
      • Bezpośrednia obsługa sprzedażowa, posprzedażowa i reklamacyjna klientów.
      • Reprezentowanie firmy na targach i imprezach branżowych.
      • Raportowanie do Managera Biura Obsługi Klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie min. średnie – mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne.
      • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta – mile widziana znajomość ogrodnictwa (szczególnie w zakresie uprawy warzyw i kwiatów).
      • Komunikatywna w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka rosyjskiego.
      • Umiejętność prowadzenia korespondencji handlowej.
      • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
      • Dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
      • Dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), dodatkowym atutem będzie znajomość systemów ERP.

      Oferujemy

      • Pracę pełną wyzwań w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
      • Zatrudnienie na pełny etat.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.
      • Pakiet świadczeń socjalnych.
      • Niezbędne narzędzia pracy.
      • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Pracodawcy w Ożarowie Mazowieckim