Czy to Twoja firma?

JAMP praca

Wrocław

Witamy na stronie internetowej warszawskiego oddziału firmy JAMP. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Pozdrawiamy serdecznie!

JAMP najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
energetyka / energia odnawialna administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy JAMP

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JAMP

Firma najczęściej oferuje

  • Karta Multisport
  • Spotkania integracyjne
  • System premiowy

Data aktualizacji: 22.11.2023

Mapa JAMP

Siedziba główna

JAMP poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
JAMP
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Łódź
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca JAMP - oferty archiwalne

  • Asystent Projektanta Sieci Elektroenergetycznej

    JAMP
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Opis stanowiska pracy:
      Wykonywanie projektów sieci elektroenergetycznych, opracowywanie dokumentacji techniczno-prawnych przyłączy oraz stacji transformatorowych.

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Znajomość zasad projektowania sieci elektroenergetycznych
      • Znajomość środowiska AutoCAD
      • Zdolność analitycznego myślenia
      • Prawo jazdy kat. B
      • Biegła znajomość języka polskiego
      • Wykształcenie wyższe branżowe będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie na pełny etat
      • Ciekawe, ambitne zadania - pracę przy zróżnicowanych projektach elektroenergetycznych WN/SN/nN
      • Rozwój osobisty oraz możliwość zdobycia praktyki zawodowej potrzebnej do uprawnień
      • Pracę w młodym, profesjonalnym zespole
      • Wyjazdy integracyjne, eventy firmowe
      • Kartę MultiSport
  • Asystent/ka w branży elektroenergetycznej

    JAMP
    • Warszawa
    • pełny etat
    • Biuro projektowe JAMP Elektroenergetyka Sp. z o.o. poszukuje energicznej osoby na stanowisko Asystenta/ki w branży elektroenergetycznej.Zakres obowiązków:
      • Składanie i odbieranie dokumentów projektowych,
      • Uzyskiwanie informacji, uzgodnień branżowych i decyzji administracyjnych;
      • Obieg dokumentów między firmą a zakładami energetycznymi, klientami i urzędami;
      • Zarządzanie prawidłowym obiegiem dokumentów w biurze;
      • Wsparcie administracyjne w bieżących sprawach firmy.
      Wymagane kompetencje:
      • Aktywne prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu - wymóg konieczny;
      • Dobra znajomość pakietu MS Office, (dodatkowym atutem będzie znajomość programu AutoCad);
      • Wysoka kultura osobista;
      • Komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu relacji z ludźmi;
      • Samodzielność, odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
      • Dobre zarządzanie własnym czasem.
      Oferujemy:
      • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
      • Możliwość zdobycia cennego i ciekawego doświadczenia zawodowego w pracy z wykwalifikowanym zespołem;
      • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji;
      • System premiowy,
      • Przyjazną atmosfera w młodym, dynamicznym zespole.
      • Możliwość pracy od zaraz.

Pracodawcy w Wrocławiu