Czy to Twoja firma?

SOLPARK KLESZCZÓW sp. z o.o. praca

Kleszczów

Witaj w Solpark Kleszczów, miejscu, gdzie sport, rekreacja i biznes spotykają się, tworząc przestrzeń pełną energii i możliwości. Od 2009 roku jesteśmy dumą Kleszczowa, niedaleko Łodzi, i największą inwestycją komunalną, która przekształciła lokalną społeczność i stała się centrum aktywności dla gości z całego kraju.

Nasza oferta jest tak różnorodna jak potrzeby naszych gości. Posiadamy baseny, które są oazą świeżości w gorące dni, a nasze sauny i kriosauna to idealne miejsca na odprężenie po długim dniu. Grota solna i komora hiperbaryczna to nasze odpowiedzi na potrzeby tych, którzy szukają naturalnych metod regeneracji. Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowaliśmy kręgielnię, stół do cymbergaja, piłkarzyki, dart oraz stoły bilardowe. A kiedy nadejdzie czas na odpoczynek, nasz hotel i centrum konferencyjne oferują komfort i wygodę na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszego nowoczesnego obiektu, który nie tylko spełnia oczekiwania odwiedzających, ale również wyznacza standardy w branży sportowo-rekreacyjnej. Nasze boisko z podgrzewaną murawą posiada certyfikat FIFA2, co świadczy o naszym zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości usług.

W SOLPARK KLESZCZÓW rozumiemy, że sukces to nie tylko inwestycje wartości blisko 200 mln złotych, ale przede wszystkim zadowolenie naszych gości. Dlatego też oferujemy pełen zakres usług, od organizacji spotkań biznesowych, przez konferencje, imprezy integracyjne, po atrakcje dla najmłodszych i usługi rehabilitacyjne. Nasze centrum sportowe o parametrach olimpijskich przyciąga zarówno profesjonalistów, jak i amatorów sportu, dając im możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

Zapraszamy do Solpark Kleszczów, gdzie każdy dzień to nowa możliwość do odkrywania, nauki i zabawy. Dołącz do nas i stań się częścią naszej rozwijającej się historii.

SOLPARK KLESZCZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) hotelarstwo / gastronomia / turystyka prawo i administracja państwowa media / pr / reklama / marketing medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SOLPARK KLESZCZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOLPARK KLESZCZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Fizjoterapeuta

    Medycyna Grabieniec sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • 4 000-7 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy Asystent Diagnostyki Laboratoryjnej

    Synevo Sp. z o.o.
    • Łódź
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa SOLPARK KLESZCZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SOLPARK KLESZCZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
SOLPARK KLESZCZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pajęczno
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca SOLPARK KLESZCZÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Koordynator - ratownik wodny

    • Kleszczów
    • pełny etat
    • 3 700 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca na terenie hali basenowej; zarządzanie zespołem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Ratownik – uprawnienia do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: uprawnienia ratownika wodnego lub wyższe; umiejętność podejmowania decyzji, wydawania poleceń, zarządzania zespołem, działania w sytuacjach stresogennych, systematyczność, dokładność, dyspozycyjność, uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach: 10-18; 14-22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kleszczowie