Czy to Twoja firma?

Biuro Rachunkowe praca

Łuków

Od momentu naszego powstania w 2014 roku, Biuro Rachunkowe "Sylmir" z Dąbia w województwie lubelskim, z pasją i zaangażowaniem pomaga przedsiębiorcom w prowadzeniu ich finansów. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować pełną obsługę księgową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Rozumiemy, jak ważna jest precyzja i aktualna wiedza w branży księgowej, dlatego ciągle inwestujemy w rozwój naszych usług. Naszym klientom oferujemy innowacyjne rozwiązania, takie jak bezpłatny program do fakturowania, który znacznie ułatwia zarządzanie finansami firmy. Nasza aplikacja Intaxo to prawdziwy przełom, umożliwiający wystawianie faktur z automatycznym pobieraniem danych klienta z bazy GUS – to nasz sposób na oszczędzanie Twojego cennego czasu.

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy z troską i profesjonalizmem podchodzą do każdego zadania. Nasza księgowa zadba o wszystkie Twoje firmowe dokumenty i będzie Cię reprezentować przed urzędem skarbowym oraz ZUS-em, zapewniając spokój umysłu i pewność, że wszystkie sprawy są prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami.

W Biurze Rachunkowym "Sylmir" stawiamy na osobiste podejście i budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stają współcześni przedsiębiorcy i zawsze jesteśmy gotowi służyć pomocą oraz fachowym doradztwem. Nasza oferta jest elastyczna, ponieważ wiemy, że każda firma jest unikatowa i wymaga indywidualnego podejścia.

Chociaż nie określiliśmy formalnie naszej misji i wartości, w praktyce kierujemy się zasadami uczciwości, rzetelności i zaangażowania w każde powierzone nam zadanie. Dążymy do tego, aby być nie tylko usługodawcą, ale prawdziwym partnerem dla naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy z Biurem Rachunkowym "Sylmir" – razem możemy osiągnąć więcej.

Biuro Rachunkowe najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Łuków
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Biuro Rachunkowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biuro Rachunkowe

Mapa Biuro Rachunkowe

Adres rejestrowy

Praca Biuro Rachunkowe - oferty archiwalne

  • Księgowa / Księgowy

    Biuro Rachunkowe
    • Łuków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacjabiuro01@interia.pl

      Zakres obowiązków

      • sporządzania sprawozdań finansowych
      • księgowania dokumentów
      • prowadzenia ewidencji księgowych
      • przygotowywania sprawozdań
      • przygotowywania deklaracji podatkowych
      • przygotowywania przelewów bankowych

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok
      • doświadczenie w prowadzeniu Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów
      • znajomość przepisów podatkowych
      • znajomość obsługi programów biurowych MS Office
      • umiejętność organizacji i optymalizacji pracy własnej
      • samodzielność, odpowiedzialność

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia oraz wykonywanej pracy
      • dobrą atmosferę pracy
      • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
      • wsparcie i wymianę wiedzy w ramach zespołu

Pracodawcy w Łukowie