VERA TABACOS S.L

Czy to Twoja firma?

VERA TABACOS S.L praca

VERA TABACOS S.L zrodziła się z wiedzy i poświęcenia swoich partnerów w branży tytoniowej.

Jej misją jest produkcja wyrobów i akcesoriów dla palaczy takich jak: TUBKI Z FILTRAMI / FILTRY / PAPIER DO PALENIA.

Naszym zobowiązaniem jest wytwarzanie wysokiej jakości produktów na najnowocześniejszych liniach produkcyjnych.

Dodatkowo każdemu klientowi oferujemy możliwość stworzenia własnej marki.

VERA TABACOS S.L najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy VERA TABACOS S.L

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VERA TABACOS S.L

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VERA TABACOS S.L

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca VERA TABACOS S.L - oferty archiwalne

  • Technik mechanik

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 547-9 246 zł / mies.
    • Technik i mechanik ds. nadzoru/regulacji i eksploatacji maszyn do produkcji hiszpańskich rur filtracyjnych.

      Wymagane doświadczenie z wysokowydajnymi maszynami rurowymi (najlepiej Sasin i Decoufle)

      Zakwaterowanie jest zawarte w tej ofercie pracy.

      -codzienne maski -żel wodno-alkoholowy - bezpieczna odległość

      Zakres obowiązków

      • Uruchomienie i prawidłowa eksploatacja maszyny.
      • Kontrola jakości

      Wymagania

      • Regulacja i działanie
      • Zmiany formatu
      • Konserwacja mechaniczna

      Oferujemy

      • Kosz świąteczny
      • Samochód służbowy,
      • Elastyczność czasu
      • Intensywny dzień w lecie,
      • Zapewniony mundur
      • Wynagrodzenie uzupełniające
      • Premia za cele
      • Nadgodziny
      • Plus niedziele i święta
      • Zakwaterowanie jest w tej ofercie pracy.