BAKO 2000 sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

BAKO 2000 sp. z o.o. praca

Balice

Witaj! Jesteśmy "Bako-2000", zlokalizowani w malowniczych Balicach, sercu dynamicznie rozwijającego się regionu. Nasza specjalność to wyposażenie sklepów – dziedzina, w której mamy bogate doświadczenie i nieustannie rozwijamy nasze kompetencje.

Choć nie możemy podzielić się z Tobą pełnymi szczegółami naszej oferty, chcemy, abyś wiedział, że naszym priorytetem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce w pracę, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni.

W "Bako-2000" łączymy tradycję z nowoczesnością. Rozumiemy, że świat handlu jest dynamiczny i wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się potrzeb rynku. Dlatego też, stawiamy na innowacyjność, która idzie w parze z solidnością i niezawodnością – wartości te są dla nas kluczowe.

Nasza lokalizacja w Balicach nie jest przypadkowa. Chcemy być blisko naszych klientów i partnerów biznesowych, zapewniając im szybką i efektywną obsługę. Choć nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i profesjonalizm mówią same za siebie.

W "Bako-2000" każdy dzień to nowe wyzwania, ale i nowe możliwości do pokazania, że jakość i klient są dla nas najważniejsi. Zapraszamy Cię do świata, w którym wyposażenie sklepu to nie tylko produkty, ale przede wszystkim pasja i doświadczenie, które przekładają się na Twój sukces w biznesie.

BAKO 2000 sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Balice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BAKO 2000 sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BAKO 2000 sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BAKO 2000 sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca BAKO 2000 sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • MAGAZYNIER

    • Balice
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Balice

      Zakres obowiązków

      • rozładunek i załadunek towaru z/do samochodów dostawczych
      • przygotowanie towaru dla klienta
      • wydawanie towaru
      • montaż mebli sklepowych u klienta
      • uzupełnianie protokołów powykonawczych
      • dbanie o dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      • odpowiedzialność
      • uczciwość
      • sumienność
      • zaangażowanie w pracę
      • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

      Oferujemy

      • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • wsparcie przyjaznego i życzliwego zespołu

Pracodawcy w Balicach