Czy to Twoja firma?

FHU VICTOR S.C. D.ŚLIPEK W.ŚLIPEK praca

Zduńska Wola

Jesteśmy AUTOWEBER, Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji, z siedzibą w sercu Zduńskiej Woli. Nasza historia zaczyna się od pasji do samochodów i pragnienia dostarczania usług najwyższej jakości. Specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej samochodów osobowych i furgonetek, a także w konserwacji i naprawie pojazdów. Rozumiemy, że samochód to nie tylko środek transportu, ale część Twojego życia, dlatego dbamy o to, by nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to nie tylko pojazdy i części – to kompleksowe rozwiązania dla każdego, kto ceni sobie niezawodność i profesjonalizm. Oferujemy również wsparcie w transporcie lądowym, pośrednictwo pieniężne oraz profesjonalne badania i analizy techniczne. Wszystko to, by zapewnić Ci spokój i bezpieczeństwo na każdym etapie użytkowania pojazdu.

Z dumą obserwujemy naszą rosnącą pozycję na rynku, potwierdzoną wysokimi ocenami naszych klientów. Każda opinia jest dla nas ważna, ponieważ to właśnie zadowolenie i zaufanie naszych klientów są miernikiem naszego sukcesu. Chociaż nie możemy teraz podzielić się wszystkimi szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, to możemy Cię zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i oferowania usług, które spełniają Twoje oczekiwania.

W AUTOWEBER wierzymy, że zaufanie buduje się przez transparentność, uczciwość i zaangażowanie. Każdy klient jest dla nas ważny, a jego potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Zapraszamy do doświadczenia jakości i profesjonalizmu, które są synonimem AUTOWEBER. Razem możemy pokonać każdą drogę.

FHU VICTOR S.C. D.ŚLIPEK W.ŚLIPEK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Zduńska Wola
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy FHU VICTOR S.C. D.ŚLIPEK W.ŚLIPEK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU VICTOR S.C. D.ŚLIPEK W.ŚLIPEK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU VICTOR S.C. D.ŚLIPEK W.ŚLIPEK

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
FHU VICTOR S.C. D.ŚLIPEK W.ŚLIPEK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FHU VICTOR S.C. D.ŚLIPEK W.ŚLIPEK - oferty archiwalne

  • Mechanik maszyn ogrodniczych

    • Zduńska Wola
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma VICTOR (Zduńska Wola) autoryzowany dealer i serwis STIHL poszukuje mechanika, serwisanta sprzętu i maszyn ogrodniczych.

      Zakres obowiązków

      Do głównych zadań należeć będzie:

      • serwis i naprawa sprzętu i maszyn ogrodniczych takich jak traktorki ogrodnicze, pilarki, kosiarki, kosy spalinowe, elektryczne itp.,
      • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych maszyn,
      • prowadzenie niezbędnej dokumentacji serwisowej.

      Wymagania

      • mile widziana znajomość budowy maszyn ogrodniczych oraz doświadczenie na podobnym stanowisku (lecz nie wymagane),
      • samodzielność, zaangażowanie do pracy,
      • prawo jazdy,
      • mile widziana obsługa komputera.

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
      • Umowę o pracę,
      • Pracę w systemie jednozmianowym.

Pracodawcy w Zduńskiej Woli