Czy to Twoja firma?

Sąd Rejonowy w Kołobrzegu praca

Kołobrzeg
Sąd Rejonowy w Kołobrzegu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy Sąd Rejonowy w Kołobrzegu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sąd Rejonowy w Kołobrzegu

Sąd Rejonowy w Kołobrzegu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Sąd Rejonowy w Kołobrzegu - oferty archiwalne

  • Asystent sędziego

    Sąd Rejonowy w Kołobrzegu
    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odpowiada za samodzielne wykonywanie czynności administracji sądowej i czynności przygotowania spraw sądowych do ich rozpoznania. Zajmuje się sporządzaniem projektów zarządzeń, orzeczeń lub ich uzasadnień.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: prawo
      • Uprawnienia: obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym
      • Inne wymagania: Wymagane zaświadczenie o niekaralności. Więcej informacji na stronie internetowej Sądu Rejonowego w Kołobrzegu w zakładce "oferty pracy".

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 720 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu