Czy to Twoja firma?

F.U.H.R. ELSI S.C. IWONA DZIECIĄTKO, SŁAWOMIR DZIECIĄTKO praca

Słupsk

Witaj! Jesteśmy F.U.H.R. ELSI S.C., kreatywnym sercem poligrafii i reklamy zlokalizowanym w malowniczym Słupsku. Nasza pasja to przekształcanie Twoich wizji w rzeczywistość, a nasze usługi to prawdziwa paleta barw możliwości. Od druku wielkoformatowego, przez druk UV i Latex, aż po produkcję zachwycających fototapet i obrazów – tworzymy z myślą o Twoich potrzebach.

Specjalizujemy się w realizacjach niestandardowych. Twoja wyobraźnia jest dla nas inspiracją, a możliwość tworzenia nietypowych reklam to nasza codzienność. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, takie jak frezowanie CNC, grawerowanie laserowe, czy cięcie laserem C02, aby każdy projekt był nie tylko unikalny, ale i perfekcyjny w każdym calu.

Nasze produkty to nie tylko druk – to pieczątki, oklejanie pojazdów, pylony reklamowe, standy, ekspozytory, prezentery, displaye, a także wyjątkowe realizacje z plexi, takie jak meble czy wyroby, które nadadzą blasku każdej przestrzeni. Znamy się na rzeczy, a nasze litery przestrzenne i neony przyciągają wzrok i zainteresowanie, gdziekolwiek się pojawią.

Jakość i innowacyjność to nasze nieodłączne kompanie w drodze do sukcesu. Mimo że nie możemy podzielić się z Tobą naszą historią czy szczegółami dotyczącymi naszej misji i wartości, możemy zapewnić, że każde zlecenie jest dla nas szansą na pokazanie, jak wiele możemy zaoferować.

Nasze usługi nie kończą się na standardowych rozwiązaniach. Realizacje niestandardowe to nasza specjalność, a możliwość cięcia elementów z tworzyw sztucznych otwiera przed nami drzwi do świata nielimitowanej kreatywności. W każdym projekcie, który realizujemy, stawiamy na indywidualne podejście i dopasowanie do potrzeb klienta.

Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, coś, co nie tylko przyciągnie uwagę, ale i zostanie zapamiętane na długo. Nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje reklamowe potrzeby. Razem możemy więcej!

F.U.H.R. ELSI S.C. IWONA DZIECIĄTKO, SŁAWOMIR DZIECIĄTKO najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Grafik Słupsk
- w kategoriach zawodowych:
grafika i fotografia

Oferty pracy F.U.H.R. ELSI S.C. IWONA DZIECIĄTKO, SŁAWOMIR DZIECIĄTKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.U.H.R. ELSI S.C. IWONA DZIECIĄTKO, SŁAWOMIR DZIECIĄTKO

Mapa F.U.H.R. ELSI S.C. IWONA DZIECIĄTKO, SŁAWOMIR DZIECIĄTKO

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
F.U.H.R. ELSI S.C. IWONA DZIECIĄTKO, SŁAWOMIR DZIECIĄTKO
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Zator

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca F.U.H.R. ELSI S.C. IWONA DZIECIĄTKO, SŁAWOMIR DZIECIĄTKO - oferty archiwalne

  • GRAFIK KOMPUTEROWY

    • Słupsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy kreatywnego grafika komputerowego z doświadczeniem na podobnym stanowisku.

      Zakres obowiązków

      • Projektowanie graficzne (reklamy, loga, tablice, plakaty, ulotki, wizytówki, elementy wystroju wnętrz itp. ).
      • Wykonywanie projektów pod frezowanie CNC, cięcie laserem CO2 (znajomość programu CorelDraw).

      Wymagania

      • KREATYWNOŚĆ
      • WYOBRAŻNIA PRZESTRZENNA
      • ZDOLNOŚCI MANUALNE
      • UMIEJĘNOŚĆ PRACY W ZESPOLE
      • SAMODZIELNOŚĆ
      • CHĘĆ ROZWIJANIA SIĘ

      Oferujemy

      • wynagrodzenie adekwatne do umiejęności
      • możliwość rozwoju

Pracodawcy w Słupsku