Czy to Twoja firma?

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE sp. z o.o. praca

Inowrocław

Jesteśmy POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE – Twoim przewodnikiem na ścieżce rozwoju zawodowego i osobistego. Nasza misja to otwieranie drzwi do lepszej przyszłości poprzez edukację, która łączy teorię z praktyką. Znajdujesz się w Inowrocławiu, sercu naszej działalności, gdzie od lat z powodzeniem realizujemy projekty edukacyjne i szkoleniowe.

Nasza historia to pasmo sukcesów, które zaczęło się już w 2009 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby dostosować ją do zmieniających się potrzeb rynku pracy. Jesteśmy dumni z naszych projektów, takich jak "Ja idę do żłobka, a rodzice do pracy" czy "Zostań przedsiębiorcą", które pomogły wielu osobom stanąć na nogi i odnaleźć swoje miejsce w świecie biznesu.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia i kursy zawodowe, które są odpowiedzią na współczesne wyzwania rynkowe. Dzięki nim możesz podnieść swoje kwalifikacje w takich dziedzinach jak kosmetyka, fryzjerstwo, gastronomia, a także wiele innych. W Policealnym Studium Zawodowym stawiamy na indywidualne podejście do każdego uczestnika, co przekłada się na wysoki poziom wiedzy i kompetencji.

Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie i zaangażowanie w edukację to fundament, na którym nasi absolwenci mogą budować swoją karierę. Doradztwo zawodowe, które oferujemy, to nie tylko pomoc w wyborze odpowiedniej ścieżki edukacyjnej, ale także wsparcie na każdym etapie szkolenia.

W Policealnym Studium Zawodowym wiemy, że sukces to przede wszystkim ludzie – ich marzenia, determinacja i ciężka praca. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze kursy były nie tylko źródłem wiedzy, ale także inspiracji do dążenia do celu.

Dołącz do nas i przekonaj się, że z Policealnym Studium Zawodowym możesz więcej. Razem otworzymy przed Tobą nowe możliwości i pomożemy Ci osiągnąć sukces zawodowy, o którym marzysz.

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SP. Z O.O.

Adres rejestrowy

POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Gniezno
  4. Poznań
  5. Sierpc
  6. Bielsko-Biała
  7. Bydgoszcz
  8. Janikowo
  9. Mogilno
  10. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POLICEALNE STUDIUM ZAWODOWE SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Logopeda (nr 0007)

    • Inowrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zajęcia logopedyczne

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog na cały etat lub 1/2 etatu (nr 0008)

      zajęcia z dziećmi

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie kierunkowe, mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z oligofrenopedagogiką (nr 2608)

      praca z dziećmi niepełnosprawnymi w tym z autyzmem

      Wymagania

      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia do prowadzenia terapii z dziećmi z autyzmem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia wg. posiadanego wykształcenia i kwalifikacji

Pracodawcy w Inowrocław