GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GRUPA EKO INVEST sp. z o.o. praca

Tarnowskie Góry

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży OZE.

GRUPA EKO INVEST Sp. z o.o. zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych.

Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

www.ekoinvestpolska.pl

GRUPA EKO INVEST sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Siedziba główna

GRUPA EKO INVEST sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Bytom
  5. Kraków
  6. Pruszków
  7. Tarnówskie Góry
  8. Katowice
  9. Chorzów
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GRUPA EKO INVEST sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta ds. OZE

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Eko Invest sp z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

      Doradca klienta ds. OZE

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej
      • Umawianie spotkań dla doradców technicznych
      • Współpraca z działem handlowym oraz logistycznym

      Wymagania

      • Umiejętności negocjacyjne
      • Swoboda wypowiedzi
      • Wykształcenie min. średnie
      • Determinacja
      • Motywacja do pracy
      • Zaangażowanie

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w call center

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Wysokie wynagrodzenie: podstawa - 3500 brutto + premia
      • Bonus nawet 1000 zł miesięcznie
      • Prowizja za umówione spotkania
      • Wygodne godziny pracy 8-16
      • Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę
      • Pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych

Pracodawcy w Tarnowskich Górach