GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży OZE.

GRUPA EKO INVEST Sp. z o.o. zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych.

Działamy zarówno na rynku lokalnym jak i ogólnopolskim.

www.ekoinvestpolska.pl

GRUPA EKO INVEST sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

Pełna nazwa
GRUPA EKO INVEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Krakowska 11/2 42-600 Tarnowskie Góry
NIP
6452571230
REGON
389977176
KRS
0000930152
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
29.10.2021
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 42.22.Z Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych
  • 42.99.Z Roboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 82.20.Z Działalność centrów telefonicznych (call center)
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie GRUPA EKO INVEST sp. z o.o.

5

Na podstawie 91 ocen z Google.

arkadiusz brzeczek

"Po raz drugi skorzystałem z usług firmy Eko Invest w zakresie rozbudowy istniejącej już instalacji i po raz kolejny usługa została wykonana na najwyższym poziomie. 5 gwiazdek za obsługę należy się Panu Marcinowi, 5 gwiazdek za kolejny montaż Panu Mateuszowi. Ponadto 5 gwiazdek za elastyczność wobec klienta, terminowość, wysoką jakość materiałów i wzorowe wykonanie instalacji. Polecam z czystym sumieniem :-)"

5 miesięcy temu

pluksander

pluksander

"Instalacja wykonana w ciągu dwóch dni roboczych. Firma godna polecenia i zaufania. Instalacja była wykonywana pod moją nieobecność, gdyż mieszkam za granicą. Ekipa zostawiła po sobie porządek na miejscu inwestycji. Polecam."

6 miesięcy temu

Michał Włodarek

"Trafiłem do firmy EKO INVEST przez opinie o niej i mogę potwierdzić, że są one zgodne z prawdą, kontakt z klientem wzorowy na każdym etapie realizacji. Ekipa montująca profesjonalna, wszystko ustalone na początku i zrobione w ciągu dwóch dni roboczych. Zostawili po sobie porządek w garażu oraz dobrze ułożyli dachówki z powrotem (co było dla mnie istotne bo mam płaską dachówkę układaną w pasy). Później również uzyskałem pomoc ze składaniem wniosku o dotację. Reasumując: firma godna polecenia i chętnie skorzystałbym jeszcze raz z ich usług."

2 miesiące temu

Barbara Mrozek

"Polecam firmę Eko Invest. Wykonanie profesjonalne, ekipa montażowa pana Mateusza i Dominika świetna, robota zrobiona bardzo dobrze zostawili po sobie czystość i rewelacyjne wrażenie. Pan Marcin od początku wspaniale zajmuje (opiekuje) się klientem wykazując się szeroką wiedzą w swoim temacie. Potrafi wytłumaczyć i doradzić."

3 tygodnie temu

Robert Musik

"EKO INVEST to jedyna firma, która zaproponowała montaż falownika SMA i paneli SHARP. Wybrałem tą firmę z pośród wielu innych, które dokonywały wyceny mojej instalacji. Jestem bardzo zadowolony z pana Marcina i jego ekipy montażowej tj. Mateusza i Michała. Widać, że panowie znają się na swojej pracy. Ekipa montażowa pracowała sprawnie i estetycznie, a po ukończeniu instalacji pozostawili po sobie porządek. Montaż instalacji o mocy 5,28 wykonany został na podzespołach wysokiej klasy, wszystkie elementy oryginale bez jakichkolwiek tanich zamienników. Z czystym sercem mogę polecić każdemu tego wykonawcę. 👍👍👍"

2 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Bytom
  5. Kraków
  6. Pruszków
  7. Tarnówskie Góry
  8. Katowice
  9. Chorzów
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GRUPA EKO INVEST sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta ds. OZE

    • Katowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem Grupa Eko Invest sp z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko:

      Doradca klienta ds. OZE

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie klientów zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej
      • Umawianie spotkań dla doradców technicznych
      • Współpraca z działem handlowym oraz logistycznym

      Wymagania

      • Umiejętności negocjacyjne
      • Swoboda wypowiedzi
      • Wykształcenie min. średnie
      • Determinacja
      • Motywacja do pracy
      • Zaangażowanie

      Mile widziane:

      • Doświadczenie w call center

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • Wysokie wynagrodzenie: podstawa - 3500 brutto + premia
      • Bonus nawet 1000 zł miesięcznie
      • Prowizja za umówione spotkania
      • Wygodne godziny pracy 8-16
      • Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę
      • Pracę w zespole profesjonalistów i stałe wsparcie przełożonych

Pracodawcy w Tarnowskich Górach