Czy to Twoja firma?

Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego praca

Karwia

W sercu malowniczej Karwi, gdzie bryza Bałtyku splata się z aromatami domowej kuchni, znajduje się nasza perła – "Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego". Jesteśmy dumni, że od wielu lat możemy dzielić się z Wami naszą pasją do gastronomii, serwując dania przygotowane z najwyższą starannością i miłością do smaku.

Nasza historia zaczyna się od miłości do lokalnych produktów i tradycyjnych receptur. Przez lata, dzięki zaangażowaniu i nieustannemu doskonaleniu, "Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego" stała się miejscem, w którym każdy posiłek to podróż po krainie smaków. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia, a nasz catering to gwarancja, że każde przyjęcie stanie się niezapomnianym wydarzeniem.

Jesteśmy dumni z naszej wysokiej kultury miejsca, gdzie każdy gość jest traktowany wyjątkowo. Szef kuchni, Jerzy Waśkowski, osobiście dba o to, aby każda wizyta w naszej restauracji była nie tylko ucztą dla ciała, ale i dla ducha. To właśnie ta osobista nota i zaangażowanie w każdy detal sprawiają, że nasi goście wracają do nas jak do dobrego przyjaciela.

Posiadamy zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych, co pozwala nam dopełnić kulinarną ucztę wyselekcjonowanymi trunkami. Dla tych, którzy pragną zatrzymać się u nas na dłużej, oferujemy przytulne zakwaterowanie typu bed & breakfast, gwarantujące komfort i odpoczynek.

W "Piwniczce U Jerzego Waśkowskiego" każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą piszemy razem z Wami, naszymi gośćmi. Zapraszamy do wspólnego celebrowania smaku i tradycji, gdzie każdy posiłek to uczta i każda wizyta to doświadczenie, które zostaje w pamięci na długo.

Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Karwia
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego

Siedziba główna

Praca Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego - oferty archiwalne

  • Kelner / kelnerka

    Piwniczka u Jerzego Waśkowskiego
    • Karwia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zatrudnimy kelnera/kelnerkę

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów
      • obsługa kasy fiskalnej
      • dbanie o czystość i porządek na swoim stanowsku pracy

      Wymagania

      • dyspozycyjność
      • komunikatywność
      • chęć pracy z ludzmi

      Oferujemy

      • dobre warunki pracy, w miłym gronie ludzi.

Pracodawcy w Karwi