Czy to Twoja firma?

NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD praca

Białogard
Pozyskiwanie drewna,hodowla i ochrona lasu oraz produkcja sadzonek i ocena nasion.
NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja księgowość / ekonomia it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD

Siedziba główna

NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD - oferty archiwalne

  • Referent ds. administracyjnych

    NADLEŚNICTWO BIAŁOGARD
    • Białogard
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Prowadzenie całokształtu spraw związanych z ewidencją środków trwałych,
      - prowadzenie ewidencji i rozliczenie majątku niskocennego,
      - prowadzenie całokształtu spraw związanych z gospodarka lokalowa nadleśnictwa,
      - prowadzenie całokształtu spraw z zakresu gospodarki transportowej i maszynowej nadleśnictwa,
      Umowa na czas określony 12 m-cy z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony.

      Wszelkie informacje dotyczące naboru można znaleźć na stronie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe i znajomość specyfiki działalności administracyjnej nadleśnictwa w obszarze zadań przewidzianych do realizacji zadań na zajmowanym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białogardzie