SIDENT Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

SIDENT sp. z o.o. praca

Żywiec

Doświadczenie i profesjonalizm, kompleksowe leczenie stomatologiczne, bogate zaplecze medyczne oraz zgrany zespół – to wszystko pozwoliło nam na stworzenie miejsca, w którym damy o zdrowie jamy ustnej na najwyższym poziomie. Najważniejsze dla nas jest bowiem poczucie zaufania i bezpieczeństwa naszych Pacjentów, które tworzymy dodatkowo dzięki rodzinnej atmosferze i oddaniu każdemu pacjentowi.Zapewniamy kompleksowe leczenie dentystyczne, począwszy od najprostszych zabiegów profilaktycznych, poprzez standardy dzisiejszej stomatologii, aż po laseroterapię, leczenie implanto-protetyczne i obrazowanie 3D włącznie. Podążając za nowoczesną medycyną i stomatologią zapewniamy leczenie na najwyższym poziomie!"

SIDENT Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SIDENT Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SIDENT Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SIDENT Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Katowice
  3. Żywiec
  4. Warszawa
  5. Kęty
  6. Gdańsk
  7. Andrychów
  8. Włocławek
  9. Imielin
  10. Węgierska Górka

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca SIDENT Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystentka Stomatologiczna

    • Żywiec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Prywatne Centrum Stomatologii Sident zatrudni osobę na stanowisku:

      Asystentki stomatologicznej

      Zakres obowiązków

      • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce);
      • przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu;
      • przygotowanie pacjenta do zabiegu;
      • sterylizacja i konserwacja narzędzi i sprzętu;.

      Wymagania

      • dyspozycyjności (praca zmianowa),
      • umiejętności pracy w zespole;
      • obsługi komputera;
      • bierzemy pod uwagę tylko CV osób z wykształceniem zawodowym lub w trakcie kończenia kształcenia się w kierunku Asystentka/ Higienistka stomatologiczna.

      Oferujemy

      • umowa o pracę na pełny etat;
      • atrakcyją pracę w zgranym zespole;
      • wysokie wynagrodzenie;
      • elastycze godziny pracy;
      • możliwości kształcenia;

Pracodawcy w Żywcu