Czy to Twoja firma?

Dark-Pol D. Sopiński, A. Sopińska Sp.J. praca

Józefów
Budownictwo
Dark-Pol D. Sopiński, A. Sopińska Sp.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Józefów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Dark-Pol D. Sopiński, A. Sopińska Sp.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dark-Pol D. Sopiński, A. Sopińska Sp.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Dark-Pol D. Sopiński, A. Sopińska Sp.J. - oferty archiwalne

  • Robotnik budowlany ( 420 j)

    Dark-Pol D. Sopiński, A. Sopińska Sp.J.
    • Józefów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc przy budowie ziemnych kanalizacji i sieci teletechnicznych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Józefowie