Daniel Kaczała Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej

Czy to Twoja firma?

Daniel Kaczała Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej praca

Przeźmierowo

POZAMECH - lider na rynku wycinania laserowego i gięcia CNC.

Jesteśmy producentem części metalowych stosowanych zarówno w użytku codziennym jak i rozwiązań nietypowych pod kątem indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Działalność naszej firmy jest odpowiedzią na poszukiwanie przez rosnące grono odbiorców wyrobów wysokiej i powtarzalnej jakości, dostosowanych kształtem i parametrami technicznymi zarówno do narzuconych wymogów jak i obowiązujących norm.

Dzięki ciągle rozwijanej i szerokiej ofercie handlowej oraz ulepszanej technologii produkcji, nasze wyroby dają gwarancję spełnienia nowych oczekiwań klientów.

Naszym atutem jest uniwersalność i funkcjonalność produkowanych wyrobów. Nowoczesna technologia produkcji i wysoka jakość stosowanych materiałów zapewniają doskonałą trwałość, estetykę i bezpieczeństwo wszystkich oferowanych elementów.

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty docierały zawsze na czas, były łatwe w montażu i eksploatacji, a przede wszystkim dawały satysfakcję korzystania z ich walorów funkcjonalnych i estetycznych...

Daniel Kaczała Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Przeźmierowo
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Daniel Kaczała Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Daniel Kaczała Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Daniel Kaczała Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Daniel Kaczała Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej - oferty archiwalne

  • Młodszy Technolog

    • Przeźmierowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma produkcyjna Poznańskie Zakłady Obróbki Mechanicznej działająca w branży metalowej poszukuje osoby na stanowisko:

      Młodszy Spec. ds. Administracji Produkcji

      Zakres obowiązków

      • Administracja procesów produkcyjnych w systemie,
      • Wstępna obróbka rysunków technicznych detali,
      • Sporządzanie kalkulacji wykonawczej detali,
      • Pomoc przy optymalizacji produkcji,
      • Pomoc w planowaniu produkcji,
      • Współpraca z działem produkcji,
      • Współpraca z działem realizacji zamówień.

      Wymagania

      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Mile widziana znajomość rysunku technicznego,
      • Znajomość zagadnień związanych z obróbką metali,
      • Podstawowa znajomość środowiska programów typu Cad Cam np. AutoCad, Inventor, Solidworks,
      • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności EXCELL,
      • Dobre umiejętności komunikacyjne,
      • Pogodne usposobienie, zapał i pozytywne nastawienie,
      • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
      • Sumienność, rzetelność, samodzielność, dokładność,
      • Terminowość oraz systematyczność.

      Oferujemy

      • Pracę w młodym koleżeńskim zespole,
      • Przyjazną atmosferę pracy,
      • Ubezpieczenie grupowe w pełni finansowane przez pracodawcę po okresie próbnym,
      • Możliwość samorozwoju i systematycznego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracodawcy w Przeźmierowie