Czy to Twoja firma?

GOŚCINIEC U MICHAŁA praca

Rakoniewice

W sercu wielkopolskiego Drzymałowa, tam gdzie szum drzew miesza się z radosnym gwarem gości, znajduje się nasz GOŚCINIEC U MICHAŁA – miejsce, które z pasją podchodzi do sztuki kulinarnej i gościnności. Nasza restauracja to nie tylko budynek, to przestrzeń, gdzie każdy posiłek staje się uczta, a każda wizyta przemienia się w niezapomniane wspomnienia.

Od momentu, gdy przekroczysz nasz próg, otoczymy Cię troskliwą opieką i zapewnimy, że czas spędzony u nas będzie pełen smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze menu to połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od wykwintnych deserów po sycące dania główne. A wszystko to podane w sposób, który zachwyca nie tylko podniebienie, ale i oko.

Jesteśmy dumni z naszego klimatyzowanego wnętrza, które stanowi idealne tło dla rodzinnych obiadów, romantycznych kolacji czy biznesowych spotkań. Nasza oferta to nie tylko posiłki – to także organizacja wydarzeń, które pozostaną w pamięci na długo. Czy to bankiet, przyjęcie weselne czy urodziny – każde wydarzenie jest dla nas równie ważne i traktujemy je z indywidualnym podejściem.

Nasza lokalizacja przy lesie to nie tylko piękny widok, ale i obietnica chwili spokoju od zgiełku codzienności. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne menu oraz miejsca do zabawy, dzięki czemu GOŚCINIEC U MICHAŁA to miejsce przyjazne rodzinom.

Klienci często chwalą nas za jakość potraw i obsługę, co jest dla nas najlepszą rekomendacją. Staramy się, aby każda wizyta była wyjątkowa, a nasze ceny pozostały konkurencyjne. To właśnie te elementy wyróżniają nas na tle innych i sprawiają, że goście chętnie do nas wracają.

W Gościńcu U Michała każdy dzień to nowa historia, a my z niecierpliwością czekamy, aby móc być częścią Twojej. Zapraszamy do wspólnego tworzenia niezapomnianych chwil, które będą smakować równie dobrze jak nasze dania.

GOŚCINIEC U MICHAŁA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy GOŚCINIEC U MICHAŁA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GOŚCINIEC U MICHAŁA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GOŚCINIEC U MICHAŁA

Siedziba główna

GOŚCINIEC U MICHAŁA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
GOŚCINIEC U MICHAŁA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Grodzisk Wielkopolski
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GOŚCINIEC U MICHAŁA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Rakoniewice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Restauracja z salą bankietową poszukuje pomocy kuchennej

      Zakres obowiązków

      Przewaga kuchni polskiej, oferujemy także owoce morza oraz steki. Przywiązujemy dużą uwagę do produktów, z których sporządamy dania dlatego od pracowników oczekujemy maksymalnej czystości i higieny na kuchni.

      Wymagania

      Wymagamy aby Nasze dania były nie tylko smaczne ale także cieszyły oko gości.

      Poszukujemy pomocy kuchennej ambitnej, pracowitej, chcącej nabywać nowe doświadczenie. Dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, umowa o pracę, możliwość zakwaterowania.

  • KUCHARZ

    • Restauracja z salą bankietową poszukuje kucharza/ szefa kuchni.

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Rakoniewicach