Czy to Twoja firma?

MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA praca

Kruszyn

Witajcie w naszym sklepie wielobranżowym MD S.C. Marian Jabłoński, Danuta Jabłońska, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Nasza firma, zlokalizowana w malowniczym Gościszowie w sercu Dolnego Śląska, jest miejscem, w którym każdy klient poczuje się jak w domu.

Od samego początku naszej działalności stawiamy na szeroki wybór produktów i osobiste podejście do klienta. Jesteśmy dumni, że możemy służyć lokalnej społeczności, dostarczając wszystko, czego potrzebują pod jednym dachem. Nasza oferta jest zawsze aktualna i dostosowana do potrzeb naszych klientów, co czyni nas nie tylko sklepem, ale centrum życia codziennego.

Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej historii czy kamieni milowych, to każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej firmowej kronice. Przez lata zdobyliśmy zaufanie i lojalność mieszkańców, co jest dla nas największym dowodem uznania.

Nasze wartości są proste, lecz głęboko zakorzenione w każdym aspekcie naszej działalności. Skupiamy się na jakości, dostępności i zadowoleniu klienta. Choć nie posiadamy formalnych certyfikatów, to nasze zaangażowanie w oferowanie najlepszych produktów mówi samo za siebie.

Nie mamy danych na temat naszej pozycji rynkowej, ale jesteśmy przekonani, że nasza codzienna praca i zaangażowanie w lokalną społeczność pozwalają nam utrzymać silną pozycję wśród sklepów wielobranżowych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz codziennych artykułów, czy specjalnych prezentów, u nas znajdziesz to, czego potrzebujesz.

W MD S.C. Marian Jabłoński, Danuta Jabłońska, każdy klient jest traktowany z szacunkiem i ciepłem, które odzwierciedlają nasze rodzinne wartości. Zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia zakupów, gdzie serwis i jakość idą w parze z przyjazną atmosferą.

MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA

Adres rejestrowy

MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Strzegom
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MD SC MARIAN JABŁOŃSKI, DANUTA JABŁOŃSKA - oferty archiwalne

  • Zastępca - sprzedawca na stoisku mięsnym

    • Kruszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedawca na stoisku mięsnym i na sklepie, praca w systemie dwuzmianowym od 06.00 - 14.00 i 14.00 - 22.00. Miejsce wykonywania pracy Kruszyn - Sklep Lewiatan.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kruszynie