Czy to Twoja firma?

TB TRUCK & TRAILER SERWIS sp. z o.o. praca

Nadarzyn

TB Truck &Trailer Serwis to autoryzowany Dealer marki DAF- lidera rynku w segmencie sprzedaży ciągników siodłowych. Jesteśmy nowoczesną siecią serwisów specjalizującą się w obsłudze posprzedażowej i naprawach powypadkowych wszelkich pojazdów użytkowych, autobusów a także przyczep i naczep. W swojej ofercie mamy szeroki wybór części i akcesoriów DAF oraz części zamiennych do innych marek. Posiadamy również Okręgową Stację Kontroli Pojazdów.

TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center praca fizyczna księgowość / ekonomia

Oferty pracy TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Karnety na siłownię
  • Karta Multisport
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.

Siedziba główna

TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca TB TRUCK & TRAILER SERWIS Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca - Magazynier

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zadania

      · Terminowe dostawy do klientów

      · Pomoc przy rozładunku / załadunku

      · Sprawdzanie dostaw

      · Przygotowywanie towarów dla klientów

      · Dbałość o wizerunek firmy

      Wymagania

      · Prawo jazdy kat. B

      · Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych

      · Dyspozycyjność

      · Wysoki poziom kultury osobistej

      · Zaangażowanie i doskonała organizacja pracy

      · Komunikatywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole

      · Chęć rozwoju i uczenia się

      · Doświadczenie na stanowisku magazyniera bądź kierowcy mile widziane

      Oferujemy

      · Stabilne zatrudnienie

      · Pracę dla leadera rynku i możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

      · Bogaty pakiet benefitów pracowniczych

      · Przyjazną atmosferę pracy Opo

Pracodawcy w Nadarzynie