Czy to Twoja firma?

CATERMED sp. z o.o. opinie i informacje

Łódź
Catermed to firma zlokalizowana w sercu województwa łódzkiego, skoncentrowana na dostarczaniu usług cateringowych. Nasze działanie opiera się na przekonaniu, że jakość oferowanych usług jest kluczowa dla satysfakcji klientów. Niestety, nie dysponujemy pełnymi informacjami na temat naszych produktów i usług, jednakże podkreślamy, że nasze wysiłki są zawsze ukierunkowane na osiągnięcie najwyższego poziomu w każdym aspekcie naszej pracy.

Chociaż nie możemy dostarczyć szczegółów dotyczących naszej historii, pozycji rynkowej czy zespołu pracowników, to nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie świadczonych usług jest niezmiennie silne. Oferujemy naszym klientom profesjonalizm i dbałość, które są odzwierciedleniem naszej dążności do innowacji i jakości.

Rozumiemy, że dokładniejsze dane na temat naszej firmy mogą być istotne dla zainteresowanych stron, dlatego zachęcamy do zapoznania się z raportem standardowym międzynarodowej wywiadowni gospodarczej Creditreform, gdzie można znaleźć bardziej szczegółowe informacje. Jesteśmy Catermed, firma, która dąży do doskonałości w każdej przygotowywanej potrawie i oferowanej usłudze, aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni.

Opinie pracowników o firmie CATERMED sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem CATERMED sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie CATERMED sp. z o.o. (1)

2.3

Na podstawie 6 ocen z Google.

I M

I M

Dodano: 12 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

CATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Podsumowując, firma CATERMED odbierana jest jako miejsce pracy z pewnymi pozytywnymi aspektami, takimi jak satysfakcjonujące stawki czy dobre lokalizacje dla niektórych pracowników. Jednak opinie wskazują również na obszary, w których istnieje pole do poprawy, włączając w to warunki pracy, kulturę organizacyjną oraz jakość oferowanych usług. Przedsiębiorstwo mogłoby skorzystać na wzięciu pod uwagę konstruktywnych opinii ze strony pracowników i były klientów w celu dalszego rozwoju i zwiększenia satysfakcji wśród załogi.

Opinie CATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

Według opinii internetowych, firma CATERMED jest miejscem pracy, które oferuje różne doświadczenia dla swoich pracowników. Pracownicy dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi funkcjonowania firmy, dzięki czemu potencjalni kandydaci mogą uzyskać lepszy obraz codzienności zawodowej w tej organizacji.

Pozytywne aspekty:
  • Niektóre opinie zaznaczają, że firma oferuje satysfakcjonujące stawki dla osób ze stażem pracy, mimo braku dodatkowych bonusów finansowych w postaci np. za lata pracy.
  • Pracownicy dostrzegają możliwość zatrudnienia w lokalizacji dogodnej logistycznie, co może być szczególnie ważne dla osób mieszkających w pobliżu firmy.
  • Pojawia się też informacja odnośnie godzin pracy, które są uznawane przez niektórych za korzystne.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: CATERMED sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - CATERMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
CATERMED SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
ul. Traktorowa 126/201 91-204 Łódź
NIP
6772164383
REGON
357938830
KRS
0000410887
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
10.02.2012
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Łodzi