Czy to Twoja firma?

KOŁASZEWSKI sp. z o.o. praca

Bytów
KOŁASZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy KOŁASZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOŁASZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOŁASZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

KOŁASZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KOŁASZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. księgowości

    KOŁASZEWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bytów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej według obowiązującej w jednostce polityki rachunkowości,
      - księgowanie operacji gospodarczych,
      - przyjmowanie, sprawdzanie oraz kwalifikowanie dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych,
      - sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
      - wycena aktywów i pasywów zgodnie z przyjętymi zasadami Spółki,
      - przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
      - nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
      - kontaktowanie się i współpraca z instytutami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
      - nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: rachunkowość
      • Uprawnienia: Zaangażowanie i inicjatywa własna, obsługa MS Office, znajomość przepisów rachunkowości i przepisów podatkowych
      • Inne wymagania: minimum 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość systemu graffiti

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytowie