Czy to Twoja firma?

KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA praca

Chorula

Od ponad wieku jesteśmy dumni z naszej roli jako KOFAMA Koźle S.A., lidera w produkcji maszyn i urządzeń dla kluczowych sektorów przemysłu. Nasze korzenie sięgają 1892 roku, kiedy to nasze obecne budynki gościły Śląską Fabrykę Celulozy. Przez lata ewoluowaliśmy, a nasza pasja do innowacji i doskonałości przekształciła nas w specjalistów od maszyn dla przemysłu węglowego, drzewnego, chemicznego, a także dla sektorów ochrony środowiska i energetyki.


Jako część GRUPY ZARMEN od 2018 roku, z dumą kontynuujemy naszą misję dostarczania produktów i usług najwyższej jakości. Zatrudniając 83 wykwalifikowanych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom, które realizujemy z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Nasz nowoczesny park maszynowy to serce naszej działalności, pozwalające na produkcję urządzeń o dużej różnorodności i skomplikowaniu technicznym.

Jesteśmy dumni z naszego certyfikatu ISO 9001:2008, który jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w jakość i ciągłe doskonalenie. Nasze usługi, takie jak cięcie wodą, tlenem, plazmą, spawanie zrobotyzowane, obróbka skrawaniem na obrabiarkach CNC i konwencjonalnych, a także prace ślusarskie i montażowe, są wykonywane z największą precyzją i dbałością o detale.

W KOFAMA Koźle S.A. rozumiemy, że nasza praca ma wpływ nie tylko na sukces naszych klientów, ale także na środowisko. Dlatego też oferujemy doradztwo techniczne i pełną obsługę serwisową, gwarancyjną i pogwarancyjną, aby zapewnić, że nasze maszyny i urządzenia działają efektywnie i bezpiecznie przez cały okres ich użytkowania.

Jesteśmy dumni z naszej historii, ale zawsze patrzymy w przyszłość, inwestując w rozwój i innowacje, które pozwolą nam utrzymać naszą pozycję lidera na rynku. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla przemysłu i naszego świata.

KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł praca fizyczna inżynieria / technologia / technika badania i rozwój sprzedaż / zakupy

Oferty pracy KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Warszawa
  3. Krapkowice
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Choruli