Czy to Twoja firma?

Handel i Usługi praca

Głogów

Od ponad dwudziestu pięciu lat, Handel i Usługi Transportowe Grzegorz Wolanin z dumą służy mieszkańcom Głogowa i okolic, dostarczając niezawodne usługi w branży transportowej oraz w sektorze handlu i usług dla sklepów. Nasza historia sięga 1996 roku, kiedy to zaczęliśmy naszą przygodę na rynku urządzeń fiskalnych. Już trzy lata wcześniej, w 1993 roku, zdobyliśmy cenne doświadczenie serwisowe, które pozwoliło nam zbudować solidne fundamenty dla naszej firmy.

Specjalizujemy się w oferowaniu kompleksowych usług transportowych, a także w sprzedaży i serwisie urządzeń fiskalnych. Naszym klientom zapewniamy pełną obsługę jeszcze przed dokonaniem zakupu, oferując szkolenia z obsługi kas fiskalnych oraz pomoc i doradztwo dostępne przez mobilny telefon. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie współpracy, dlatego zawsze stawiamy na rzetelność i kompleksowość naszych usług.

Jesteśmy dumni z naszej roli eksperta w dziedzinie łożysk, uszczelnień oraz pasów klinowych, oferując największy wybór produktów od renomowanych producentów i dystrybutorów w regionie. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na ścisłą współpracę z czołowymi firmami w branży, co przekłada się na wysoką jakość towaru, który dostarczamy naszym klientom.

W Handel i Usługi Transportowe Grzegorz Wolanin wyróżnia nas nie tylko bogaty asortyment, ale także indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że zaufanie buduje się nie tylko poprzez doskonały produkt, ale również przez profesjonalną obsługę i wsparcie na każdym etapie współpracy. To właśnie nasze wartości - rzetelność, kompleksowa obsługa i wysoka jakość towaru - są fundamentem, na którym opieramy nasze codzienne działania.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług i doświadczenia różnicy, jaką tworzy współpraca z firmą, która stawia na jakość i zadowolenie klienta. Razem możemy osiągnąć więcej.

Handel i Usługi najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Głogów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Handel i Usługi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Handel i Usługi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Handel i Usługi

Siedziba główna

Praca Handel i Usługi - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Handel i Usługi
    • Głogów
    • umowa zlecenie
    • dodatkowa/dorywcza
    • Zatrudnię Osobę do sprzedaży ozdób i oświetlenia świątecznego (wyspa w Galerii w Głogowie i w Lubinie)

      w terminie 04.12.21-23.12.21. Telefon kontaktowy: 604235092 lub 692102621

      Zakres obowiązków

      • sprzedaż oświetlenia,
      • dbałość o ekspozycję.

      Wymagania

      • mile widziane doświadczenie w handlu.

      Oferujemy

      • praca dodatkowa, przedświąteczna, w miłej atmosferze.

Pracodawcy w Głogowie