Czy to Twoja firma?

IMPONAR sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Radomsko
IMPONAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy IMPONAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca IMPONAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa IMPONAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna w Radomsku

Praca IMPONAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Doradca techniczno-handlowy

    IMPONAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      doradztwo, marketing, obsługa klientów, sporządzanie ofert, dostawy, serwis

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, specjalizacja: filtracja cieczy przemysłowych
      • Uprawnienia: ! Prawo jazdy kategorii B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomsku