Czy to Twoja firma?

Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe NORTON praca

Kraków
Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe NORTON najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe NORTON

Praca alert - powiadomienia

Praca Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe NORTON

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe NORTON poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe NORTON - oferty archiwalne

  • Instruktor rytmiki

    Piotr Robert Szmigiel Centrum Szkoleniowe NORTON
    • Wołów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca w grupach przedszkolnych w 4 przedszkolach ( w Starym Wołowie, Lubiązu i 2 Przedszkolach w Wołowie) w godzinach od 09.00 do 15.00 (godziny pracy do uzgodnienia). Wynagrodzenie 42,00 zł./godz

      Wymagania

      • Uprawnienia: kwalifikacje do prowadzenia zajęć z rytmiki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 42 PLN
  • Instruktor grafomotoryki

    • Wołów

      Wymagania

      • Uprawnienia: kwalifikacje do prowadzenia zajęć z grafomotoryki

      Oferujemy

Pracodawcy w Krakowie